Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Emma Bergman

Emma Bergman

Om mig

Jag är en aktiv och driven fastighetsmäklare som gör mitt yttersta för att du ska känna dig trygg och delaktig genom hela försäljningsprocessen. Jag har ett stort engagemang och jobbar hårt för att överträffa dina förväntningar på din bostadsaffär. Jag har min bakgrund inom pedagogisk verksamhet och har lång erfarenhet av att bygga långsiktiga och förtroendefulla relationer. Mitt mål är att alla parter ska känna sig nöjda efter att ha gjort livets största affär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Köpmangatan 34

Villa
Vännäs, Vännäs kommun
Fastighetsbyrån Umeå

168+72 m²

8 rum

1 146 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 825 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Umeå
Fastighetsbyrån Umeå
Olof Palmes Gata 45, Dragonfältet, Umeå kommun
  • Såld 15 maj. 2025

Olof Palmes Gata 45

Lägenhet
Dragonfältet, Umeå kommun
Fastighetsbyrån Umeå

98,5 m²

3 rum

8 109 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 570 000 kr+32 %

36 244 kr/m²

Fastighetsbyrån Umeå
Fastighetsbyrån Umeå
Brogatan 25, Dragonfältet, Umeå kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Brogatan 25

Lägenhet
Dragonfältet, Umeå kommun
Fastighetsbyrån Umeå

57 m²

2 rum

5 059 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 990 000 kr±0 %

34 912 kr/m²

Fastighetsbyrån Umeå
Fastighetsbyrån Umeå

Visar 51 - 53 av 53