Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Uddevalla

Fastighetsbyrån Uddevalla

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Arendalsvägen 26, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Arendalsvägen 26

Villa
Ljungskile, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

108 m²

3 rum

1 018 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Skällebred 1:8, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Skällebred 1:8

Tomt
Ljungskile, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

1,1 ha

Slutpris 910 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Parkgatan 8D, Söder, Uddevalla kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Parkgatan 8D

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

84 m²

4 rum

6 067 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

18 452 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Skredsvik 107

Fritidshus
Uddevalla, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

44+19 m²

3 rum

3 037 m²

Slutpris 1 620 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Oxdansvägen 1

Villa
Hovhult, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

107+140 m²

5 rum

556 m²

Slutpris 1 600 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Utsiktsvägen 26B, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Utsiktsvägen 26B

Lägenhet
Ljungskile, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

93 m²

3 rum

2 127 kr/mån

Slutpris 3 000 000 kr+2 %

32 258 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Ängsvägen 1, Färgelanda, Färgelanda kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Ängsvägen 1

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

91+49 m²

5 rum

1 410 m²

Slutpris 998 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Norra Hamngatan 10, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Norra Hamngatan 10

Lägenhet
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

86 m²

4 rum

5 560 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

38 372 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Nilsatorpsvägen 21, Bokenäs, Uddevalla kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Nilsatorpsvägen 21

Fritidshus
Bokenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

69+10 m²

4 rum

1 281 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Färövägen 3, Sommarhemmet, Uddevalla kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Färövägen 3

Lägenhet
Sommarhemmet, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

87,5 m²

3 rum

5 825 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

17 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Släntvägen 8

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

160+38 m²

7 rum

925 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 520 000 kr+17 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Vallmovägen 10, Färgelanda, Färgelanda kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Vallmovägen 10

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

142+36 m²

5 rum

911 m²

Slutpris 1 600 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Studievägen 13

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

70 m²

3 rum

5 596 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

34 214 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Hällebäck 435

Fritidshus
Uddevalla, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

75+75 m²

4 rum

971 m²

Slutpris 3 900 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Restenäs 308, Resteröd/restenäs, Uddevalla kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Restenäs 308

Villa
Resteröd/restenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

92 m²

3 rum

991 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Skogsliden 12, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Skogsliden 12

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

157+34 m²

5 rum

732 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Ridhusgatan 5

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

96,5 m²

4 rum

5 909 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

14 456 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Blåbärsvägen 6, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Blåbärsvägen 6

Villa
Ljungskile, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

105+100 m²

6 rum

769 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Ulvövägen 58, Ulvön, Uddevalla kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Ulvövägen 58

Fritidshus
Ulvön, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

36 m²

3 rum

2 509 kr/mån

Slutpris 1 975 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Barkvägen 9, Centrum, Uddevalla kommun
  • Såld 30 aug. 2025

Barkvägen 9

Lägenhet
Centrum, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

41,4 m²

2 rum

3 832 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 715 000 kr-7 %

17 271 kr/m²

Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Sundsandvik 151, Sundsandvik, Uddevalla kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Sundsandvik 151

Fritidshus
Sundsandvik, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

48+48 m²

3 rum

1 510 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Eriksberg 215, BRF Hjältösundet Lgh 1005, Bokenäs, Uddevalla kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Eriksberg 215, BRF Hjältösundet Lgh 1005

Fritidshus
Bokenäs, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

30+10 m²

2 rum

1 300 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Skridskogatan 26, Fasseröd, Uddevalla kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Skridskogatan 26

Villa
Fasseröd, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

80+6 m²

3 rum

179 m²

Slutpris 1 600 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Branseröd 655, Ljungskile, Uddevalla kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Branseröd 655

Fritidshus
Ljungskile, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

65 m²

3 rum

1 113 m²

Slutpris 2 825 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla
Annerödsvägen 37, Lane, Uddevalla kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Annerödsvägen 37

Radhus
Lane, Uddevalla kommun
Fastighetsbyrån Uddevalla

117 m²

6 rum

643 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 895 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Uddevalla
Fastighetsbyrån Uddevalla

Visar 151 - 175 av 260