Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
6 rum villa på Trettondagsvägen 7 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 1
6 rum villa på Trettondagsvägen 7 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 2
6 rum villa på Trettondagsvägen 7 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 3
6 rum villa på Trettondagsvägen 7 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 4
6 rum villa på Trettondagsvägen 7 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 5
Kommande

Trettondagsvägen 7

Villa
Vagnhärad, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
3 750 000 kr
161 + 47 m²
6 rum
766 m² tomt

På Trettondagsvägen 7 finner ni denna välhållna familjevilla belägen i ett lugnt och barnvänligt område. Interiört erbjuds totalt 208 kvm fördelat på sex rum och kök, vilket skapar bra utrymmen och fina sociala ytor. Exteriört förfogar ni över inglasat uterum och härligt poolområde samt en grönskande trädgård med perenna växter som blommar från tidig vår till sen höst. Dessutom finns ett garage…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Trosa, Trosa kommun
Kommande

Vattenpassgränd 1

Lägenhet
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
1 275 000 kr
33 m²
1 rum
vån 1/3
3 104 kr/mån
38 636 kr/m²
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
5 rum lägenhet på Persögatan 12 J, lgh 21004 Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Persögatan 12 J, lgh 21004 Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Persögatan 12 J, lgh 21004 Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Persögatan 12 J, lgh 21004 Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Persögatan 12 J, lgh 21004 Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 5
Kommande

Persögatan 12 J, lgh 21004

Lägenhet
Trosa Centralt, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
5 750 000 kr
116 m²
5 rum
5 600 kr/mån
49 569 kr/m²

Varmt välkommen till denna så gott som nyproducerade bostad med fantastisk utsikt över Trosa och hamnen som ligger en kort bit ifrån området. Sommartid njuter ni av en takterrass om hela 43 kvm med havsutsikt och Trosaåns utlopp. Bostaden är placerad med utmärkt hörnläge med poolen som närmsta granne och stora fönsterpartier i tre väderstreck. Området är beläget på en höjd omringad av äldre…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
7 rum villa på Avlebro Nya Salla  Västerljung, Trosa kommun - bild 1
7 rum villa på Avlebro Nya Salla  Västerljung, Trosa kommun - bild 2
7 rum villa på Avlebro Nya Salla  Västerljung, Trosa kommun - bild 3
7 rum villa på Avlebro Nya Salla  Västerljung, Trosa kommun - bild 4
7 rum villa på Avlebro Nya Salla  Västerljung, Trosa kommun - bild 5
Kommande

Avlebro Nya Salla

Villa
Västerljung, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
4 350 000 kr
144 + 94 m²
7 rum
1 956 m² tomt

Här presenteras en mycket trivsam villa belägen intill vacker natur och endast ca 10 minuter bilfärd från Trosa. Den välplanerade villan byggd 2007 har en boyta om 144 kvm fördelad på två plan. På nedre plan dominerar stora ljusa sällskapsytor samt två sovrum som lämpar sig utmärkt som kontor och ett större gästrum alternativ master bedroom. På övre plan finns ytterligare tre sovrum och ett…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Vagnhärad, Trosa kommun
Kommande

Brovägen 25

Tomt
Vagnhärad, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
1 175 000 kr
906 m²
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
7 rum villa på Brovägen 27 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 1
7 rum villa på Brovägen 27 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 2
7 rum villa på Brovägen 27 Vagnhärad, Trosa kommun - bild 3
Kommande

Brovägen 27

Villa
Vagnhärad, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
4 450 000 kr
168 m²
7 rum
922 m² tomt
Plus
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
3 rum lägenhet på Prästgårdsgången 7C Trosa, Trosa kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Prästgårdsgången 7C Trosa, Trosa kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Prästgårdsgången 7C Trosa, Trosa kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Prästgårdsgången 7C Trosa, Trosa kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Prästgårdsgången 7C Trosa, Trosa kommun - bild 5
Kommande

Prästgårdsgången 7C

Lägenhet
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
2 350 000 kr
71 m²
3 rum
vån 2/2
6 660 kr/mån
33 099 kr/m²

På Prästgårdsgången 7 väntar denna välplanerade trea med två uteplatser – en i öst och en i väst. På baksidan finner ni en stor balkong med plats för matbord och grill för mysiga middagar och mingel. Interiören bjuder på fina materialval, öppen planlösning mellan vardagsrum och matplats samt stora fönsterpartier för generösa ljusinsläpp. Här bor ni med naturen inpå knuten och med gångavstånd till…

Premium
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
9 rum villa på Östermalmsvägen 15B Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 1
9 rum villa på Östermalmsvägen 15B Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 2
9 rum villa på Östermalmsvägen 15B Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 3
9 rum villa på Östermalmsvägen 15B Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 4
9 rum villa på Östermalmsvägen 15B Trosa Centralt, Trosa kommun - bild 5
Kommande

Östermalmsvägen 15B

Villa
Trosa Centralt, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
10 750 000 kr
251 + 50 m²
9 rum
2 039 m² tomt

Välkommen till idylliska Trosa, den lilla staden med den stora charmen. Här, med närhet till både centrum, havet och båthamnen, ges nu ett sällsynt tillfälle att förvärva en villa som funnits i samma familjs ägo sedan 1969. Den ståtliga byggnaden, uppförd 1915, andas historia och personlighet. Här samsas bevarade sekelskiftesdetaljer med en hemtrevlig atmosfär som gör att huset känns lika…

Premium
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Trosa, Trosa kommun
Kommande

Skördegången 2

Lägenhet
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
2 350 000 kr
82 m²
3 rum
vån 2/2
5 433 kr/mån
28 659 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
3 rum lägenhet på Skördegången 18 Trosa, Trosa kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Skördegången 18 Trosa, Trosa kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Skördegången 18 Trosa, Trosa kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Skördegången 18 Trosa, Trosa kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Skördegången 18 Trosa, Trosa kommun - bild 5
Kommande

Skördegången 18

Lägenhet
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
2 250 000 kr
82 m²
3 rum
vån 2/2
5 433 kr/mån
27 439 kr/m²

På stillsamma och naturnära Skördegången väntar en välplanerad trea med stor balkong i perfekt söderläge. Interiört erbjuds modernt kök med öppen planlösning mot vardagsrumm där utgång till balkongen finns. Vidare finner ni två stora sovrum med en rejäl klädkammare emellan samt helkaklat badrum med tvättmaskin. I badrum och hall finns golvvärme installerat, perfekt för frusna tassar och fötter…

Premium
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

Visar alla 10