Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Karin Stjerna

Karin Stjerna

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skogsängsvägen 6, Trosa Källvik, Trosa kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Skogsängsvägen 6

Villa
Trosa Källvik, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

89 m²

4 rum

2 262 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 900 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Odens hage 23, Vagnhärad, Trosa kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Odens hage 23

Radhus
Vagnhärad, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

104 m²

5 rum

101 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 435 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Svartviksvägen 3B, Trosa Öbolandet, Trosa kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Svartviksvägen 3B

Lägenhet
Trosa Öbolandet, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

88 m²

4 rum

6 089 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 700 000 kr-1 %

42 045 kr/m²

Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Bråtagatan 20, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Bråtagatan 20

Villa
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

136 m²

6 rum

6 843 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 970 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Nygårdsplatån 15, Vagnhärad, Trosa kommun
  • Såld 12 aug. 2025

Nygårdsplatån 15

Villa
Vagnhärad, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

133 m²

6 rum

1 275 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr+12 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Hökebergsvägen 16 , Trosa Åda, Trosa kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Hökebergsvägen 16

Fritidshus
Trosa Åda, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

100 m²

4 rum

3 009 m²
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr-25 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Arrendegången 30, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Arrendegången 30

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

95 m²

4 rum

148 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Gärdesvägen 34B , Vagnhärad, Trosa kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Gärdesvägen 34B

Lägenhet
Vagnhärad, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

53,5 m²

2 rum

4 280 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

29 907 kr/m²

Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Bråtagatan 62, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Bråtagatan 62

Villa
Trosa, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

135 m²

6 rum

6 748 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
 Skärlagsgatan 38 S , Trosa Centralt, Trosa kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Skärlagsgatan 38 S

Lägenhet
Trosa Centralt, Trosa kommun
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

82 m²

3 rum

7 256 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

39 024 kr/m²

Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad
Fastighetsbyrån Trosa/ Vagnhärad

Visar 26 - 35 av 35