Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Erica Sjöholm

Erica Sjöholm

Om mig

Jag har jobbat på Fastighetsbyrån sedan 2012 och förmedlar både bostadsrätter och fastigheter i Trollhättan. Eftersom jag är född och uppvuxen här har det gett mig en stark lokalkännedom. Jag står för ett högt engagemang och en personlig relation, där jag alltid finns tillgänglig för både säljare och köpare. Något som jag lägger stor vikt vid är att alla parter känner sig trygga genom hela bostadsaffären och mitt mål är att leverera en mäklartjänst på högsta nivå!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sädesbingen 33, Kronogården, Trollhättans kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Sädesbingen 33

Lägenhet
Kronogården, Trollhättans kommun
Fastighetsbyrån Trollhättan

65 m²

2 rum

4 578 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 330 000 kr-16 %

5 077 kr/m²

Fastighetsbyrån Trollhättan
Fastighetsbyrån Trollhättan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Nohabgatan 37D

Lägenhet
Innovatumområdet, Trollhättans kommun
Fastighetsbyrån Trollhättan

84 m²

4 rum

6 606 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-3 %

29 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Trollhättan
Fastighetsbyrån Trollhättan
Ålstad By 27, Ålstad, Trollhättans kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Ålstad By 27

Fritidshus
Ålstad, Trollhättans kommun
Fastighetsbyrån Trollhättan

47+18 m²

2 rum

1 414 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 350 000 kr+13 %
Fastighetsbyrån Trollhättan
Fastighetsbyrån Trollhättan

Visar 26 - 28 av 28