Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Maximilian Hant

Maximilian Hant

Om mig

Hög tillgänglighet, påläst och behandlar varje enskilda affär som mitt viktigaste uppdrag. Detta är faktorer jag ständigt använder mig av för att din förmedlingsprocess ska vara anpassad för dig och ge bästa möjliga resultat. Läs gärna vidare om vad mina kunder har tyckt om mitt arbete här nedan. https://www.reco.se/fastighetsbyran-trelleborg/maximilian-hant
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kung Karls väg 5B, Kungahusen, Trelleborgs kommun
  • Såld 26 apr. 2026

Kung Karls väg 5B

Lägenhet
Kungahusen, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

82 m²

3 rum

6 981 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

13 415 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Östergatan 12

Villa
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

47 m²

2 rum

301 m²

Slutpris 1 500 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Bryggaregatan 11J, Väster, Trelleborgs kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Bryggaregatan 11J

Lägenhet
Väster, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

103 m²

4 rum

8 362 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

17 961 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Högalidsvägen 42B, Högalid, Trelleborgs kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Högalidsvägen 42B

Lägenhet
Högalid, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

41,5 m²

1 rum

4 582 kr/mån

Slutpris 750 000 kr-16 %

18 072 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Västra Bygatan 34-0, Södra Åby, Trelleborgs kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Västra Bygatan 34-0

Villa
Södra Åby, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

118 m²

4 rum

1 794 m²

Slutpris 2 150 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Gränstorpsgatan 2C, Norr, Trelleborgs kommun
  • Såld 15 nov. 2025

Gränstorpsgatan 2C

Lägenhet
Norr, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

85 m²

3 rum

7 294 kr/mån

Slutpris 2 295 000 kr-4 %

27 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Lillevångsvägen 17, Västervång, Trelleborgs kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Lillevångsvägen 17

Villa
Västervång, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

137+25 m²

6 rum

791 m²

Slutpris 5 275 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 okt. 2025

Hallasvängen 33C

Lägenhet
Hallasvängen, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

73 m²

3 rum

4 541 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr±0 %

21 918 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Västra Virestads byaväg 159-0, Västra Virestad, Trelleborgs kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Västra Virestads byaväg 159-0

Villa
Västra Virestad, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

138+40 m²

5 rum

1 057 m²

Slutpris 1 995 000 kr-13 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Västra Vallgatan 1, Väster, Trelleborgs kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Västra Vallgatan 1

Lägenhet
Väster, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

75 m²

3 rum

5 213 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

20 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Kurlands byaväg 20-0, Kurland, Trelleborgs kommun
  • Såld 12 aug. 2025

Kurlands byaväg 20-0

Villa
Kurland, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

62 m²

4 rum

587 m²

Slutpris 3 100 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Hallasvängen 33C, Hallasvängen, Trelleborgs kommun
  • Såld 6 jul. 2025

Hallasvängen 33C

Lägenhet
Hallasvängen, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

73 m²

3 rum

4 577 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 470 000 kr-13 %

20 137 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Klörupsvägen 4, Sandmöllan, Trelleborgs kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Klörupsvägen 4

Lägenhet
Sandmöllan, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

59 m²

2 rum

3 933 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr-7 %

21 949 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Vassadalsvägen 221-0

Villa
Hönsinge, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

130+15 m²

5 rum

896 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Båtgränden 5, Östra Stranden, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Båtgränden 5

Villa
Östra Stranden, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

135+19 m²

4 rum

438 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 525 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Hedgatan 5B, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Hedgatan 5B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

60 m²

2 rum

4 035 kr/mån

Slutpris 760 000 kr-4 %

12 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg

Visar alla 16