Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Annika Öberg

Annika Öberg

Om mig

Jag har varit fastighetsmäklare i Trelleborg sen 2009 och brinner för mitt arbete. Genom åren har jag fått en mycket god lokalkännedom och ett stort kontaktnät. Jag är en glad och driven person som utför mitt arbete med stort engagemang och noggrannhet. Mitt mål är att båda parter ska känna sig trygga och nöjda med sin bostadsaffär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2026

Gyllegatan 30

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

130 m²

5 rum

Slutpris 2 800 000 kr
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Lodvägen 6

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

152 m²

5 rum

Slutpris 5 450 000 kr
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Gångspelsvägen 9, Dalköpinge, Trelleborgs kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Gångspelsvägen 9

Villa
Dalköpinge, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

137+10 m²

5 rum

797 m²

Slutpris 4 450 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Maja-Lisa Grönbergs väg 4F, Skegrie, Trelleborgs kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Maja-Lisa Grönbergs väg 4F

Radhus
Skegrie, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

115 m²

5 rum

6 800 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 875 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Hansagatan 3, Centrum, Trelleborgs kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Hansagatan 3

Lägenhet
Centrum, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

44 m²

2 rum

3 383 kr/mån

Slutpris 695 000 kr-7 %

15 795 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Stighs byaväg 17, Stavstensudde, Trelleborgs kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Stighs byaväg 17

Radhus
Stavstensudde, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

122+9 m²

5 rum

343 m²

Slutpris 3 980 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Landsvägen 2079, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Landsvägen 2079

Villa
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

138+78 m²

4 rum

704 m²

Slutpris 2 850 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Farmgatan 43, Västra Egna Hem, Trelleborgs kommun
  • Såld 21 dec. 2025

Farmgatan 43

Lägenhet
Västra Egna Hem, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

86 m²

4 rum

5 324 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr-5 %

29 651 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Spättgränd 6, Väster, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Spättgränd 6

Radhus
Väster, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

110 m²

4 rum

327 m²

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Lilleväg 27, Klagstorp, Trelleborgs kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Lilleväg 27

Villa
Klagstorp, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

126+7 m²

6 rum

551 m²

Slutpris 1 900 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Havrejordsvägen 19B, Norr, Trelleborgs kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Havrejordsvägen 19B

Lägenhet
Norr, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

121 m²

4 rum

9 199 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr-5 %

22 314 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Hallasvängen 35E, Hallasvängen, Trelleborgs kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Hallasvängen 35E

Lägenhet
Hallasvängen, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

89 m²

4 rum

5 442 kr/mån

Slutpris 1 675 000 kr-9 %

18 820 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Östergatan 61, Centrum, Trelleborgs kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Östergatan 61

Lägenhet
Centrum, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

27 m²

1 rum

2 521 kr/mån

Slutpris 690 000 kr-8 %

25 556 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Frans Malmrosgatan 39A, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Frans Malmrosgatan 39A

Lägenhet
Granlunda, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

30 m²

1 rum

2 427 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 575 000 kr±0 %

19 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Algots väg 3, Böste, Trelleborgs kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Algots väg 3

Villa
Böste, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

59 m²

2 rum

894 m²

Slutpris 2 100 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Kakehögsvägen 19, Änghög, Trelleborgs kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Kakehögsvägen 19

Lägenhet
Änghög, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

115 m²

4 rum

7 543 kr/mån

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

20 435 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Hansagatan 3, Centrum, Trelleborgs kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Hansagatan 3

Lägenhet
Centrum, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

39 m²

2 rum

2 938 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-7 %

16 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fru Alstad byaväg 484-0, Fru Alstad, Trelleborgs kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Fru Alstad byaväg 484-0

Villa
Fru Alstad, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

98+7 m²

4 rum

778 m²

Slutpris 2 050 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Lycko Pers Väg 5 A, Centrum, Trelleborgs kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Lycko Pers Väg 5 A

Lägenhet
Centrum, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

73,5 m²

3 rum

5 201 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-12 %

14 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Sänghs byaväg 7, Stavstensudde, Trelleborgs kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Sänghs byaväg 7

Villa
Stavstensudde, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

136 m²

5 rum

699 m²

Slutpris 5 350 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Hammarlövsvägen 71-0, Hammarlöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Hammarlövsvägen 71-0

Villa
Hammarlöv, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

86+9 m²

4 rum

368 m²

Slutpris 2 550 000 kr+16 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Blodriskavägen 6E, Beddingestrand, Trelleborgs kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Blodriskavägen 6E

Villa
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

73+25 m²

3 rum

1 119 m²

Slutpris 2 500 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Riggarevägen 32, Dalköpinge, Trelleborgs kommun
  • Såld 2 jun. 2025

Riggarevägen 32

Villa
Dalköpinge, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

126+37 m²

6 rum

386 m²

Slutpris 3 995 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Åklagaregränd 6, Granlunda, Trelleborgs kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Åklagaregränd 6

Villa
Granlunda, Trelleborgs kommun
Fastighetsbyrån Trelleborg

159+26 m²

5 rum

357 m²

Slutpris 4 250 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Trelleborg
Fastighetsbyrån Trelleborg
Vitgransvägen 15A, Beddingestrand, Trelleborgs kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Vitgransvägen 15A

Villa
Beddingestrand, Trelleborgs kommun