Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Töreboda

Fastighetsbyrån Töreboda

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vasagatan 3, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Vasagatan 3

Villa
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

148+30 m²

7 rum

1 070 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Ärlestigen 8, Kilenområdet, Töreboda kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Ärlestigen 8

Villa
Kilenområdet, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

101+136 m²

4 rum

1 046 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Frögränd 19, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Frögränd 19

Lägenhet
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

43 m²

1 rum

2 140 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 180 000 kr-8 %

4 186 kr/m²

Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Stora Bergsgatan 9B, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Stora Bergsgatan 9B

Lägenhet
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

53,5 m²

1 rum

4 103 kr/mån

Slutpris 185 000 kr-5 %

3 458 kr/m²

Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Frögränd 19, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Frögränd 19

Lägenhet
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

68 m²

2 rum

3 380 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-5 %

6 618 kr/m²

Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Älgarås Liden 2, Älgarås Landsbygd, Töreboda kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Älgarås Liden 2

Gård/Skog
Älgarås Landsbygd, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

55+10 m²

4 rum

23,1 ha

Slutpris 3 500 000 kr-21 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Sisjön 7, Slätte, Töreboda kommun
  • Såld 27 okt. 2025

Sisjön 7

Fritidshus
Slätte, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

93+32 m²

3 rum

1 280 m²
  • Uteplats

Slutpris 640 000 kr+51 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Ängafallet Nyängen 2, Halna, Töreboda kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Ängafallet Nyängen 2

Villa
Halna, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

100 m²

5 rum

2,1 ha

Slutpris 685 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Fasanstigen 1, Kilenområdet, Töreboda kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Fasanstigen 1

Villa
Kilenområdet, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

108+100 m²

5 rum

917 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Björkvägen 4, Moholm, Töreboda kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Björkvägen 4

Villa
Moholm, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

120 m²

7 rum

3 235 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Järpåsen 6, Moholm - Lagerfors, Töreboda kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Järpåsen 6

Villa
Moholm - Lagerfors, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

115+46 m²

4 rum

3 923 m²
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Fridhem 1, Hova Landsbygd, Gullspångs kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Fridhem 1

Fritidshus
Hova Landsbygd, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

67 m²

2 rum

10 065 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 125 000 kr-17 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Hantverksgatan 16, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Hantverksgatan 16

Villa
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

91+91 m²

4 rum

944 m²
  • Uteplats

Slutpris 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Husargatan 42, Hova Tätort, Gullspångs kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Husargatan 42

Villa
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

105+20 m²

5 rum

1 135 m²
  • Uteplats

Slutpris 720 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Pankan 9, Halna, Töreboda kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Pankan 9

Villa
Halna, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

62 m²

2 rum

7,2 ha

Slutpris 2 000 000 kr+101 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Stenbäcken 3, Töreboda Landsbygd, Töreboda kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Stenbäcken 3

Villa
Töreboda Landsbygd, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

150+60 m²

6 rum

4 090 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Frögränd 7, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Frögränd 7

Lägenhet
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

40 m²

1 rum

1 817 kr/mån

Slutpris 110 000 kr-24 %

2 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Blåbärsstigen 41, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Blåbärsstigen 41

Radhus
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

117 m²

5 rum

181 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 995 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Roslunds väg 28, Hova Tätort, Gullspångs kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Roslunds väg 28

Villa
Hova Tätort, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

96+80 m²

5 rum

1 300 m²

Slutpris 475 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Kanalvägen 31, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Kanalvägen 31

Villa
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

132+22 m²

4 rum

745 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Garvaregatan 3, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Garvaregatan 3

Villa
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

225+100 m²

9 rum

1 082 m²
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Järpstigen 13, Kilenområdet, Töreboda kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Järpstigen 13

Villa
Kilenområdet, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

197+1 m²

5 rum

1 079 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 590 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Frögränd 23, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Frögränd 23

Lägenhet
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

72 m²

3 rum

3 575 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr-9 %

6 944 kr/m²

Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Vitsippevägen 127, Delebäck, Gullspångs kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Vitsippevägen 127

Fritidshus
Delebäck, Gullspångs kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

63 m²

4 rum

1 499 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda
Örnstigen 14, Töreboda Tätort, Töreboda kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Örnstigen 14

Villa
Töreboda Tätort, Töreboda kommun
Fastighetsbyrån Töreboda

73+56 m²

4 rum

898 m²
  • Uteplats

Slutpris 680 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Töreboda
Fastighetsbyrån Töreboda

Visar 26 - 50 av 70