Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Daniel Anderson

Daniel Anderson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Åkerbyvägen 98 vån 8, Täby Centrum, Täby kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Åkerbyvägen 98 vån 8

Lägenhet
Täby Centrum, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

54 m²

2 rum

3 526 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

38 796 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Kometvägen 21 vån 3

Lägenhet
Täby, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

83,5 m²

3 rum

Slutpris 2 995 000 kr

35 868 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Hägerneholmsvägen 7A vån 5 , Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Hägerneholmsvägen 7A vån 5

Lägenhet
Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

35 m²

1 rum

2 996 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-3 %

37 143 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Hägerneholmsvägen 7B vån 4, Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
  • Såld 21 feb. 2026

Hägerneholmsvägen 7B vån 4

Lägenhet
Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

29 m²

1 rum

2 632 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

46 552 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Gribbylundsvägen 78A vån 3, Gribbylund, Täby kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Gribbylundsvägen 78A vån 3

Lägenhet
Gribbylund, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

46,6 m²

2 rum

4 346 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr+18 %

35 408 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Hägerneholmsvägen 7A vån 2 , Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Hägerneholmsvägen 7A vån 2

Lägenhet
Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

29 m²

1 rum

2 495 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

46 552 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Stationsvägen 54 vån 4, Roslags Näsby, Täby kommun
  • Såld 7 dec. 2025

Stationsvägen 54 vån 4

Lägenhet
Roslags Näsby, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

46 m²

2 rum

4 654 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 349 500 kr-6 %

51 076 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Palmstruchs väg 82 2tr, Gribbylund, Täby kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Palmstruchs väg 82 2tr

Lägenhet
Gribbylund, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

66 m²

2 rum

5 881 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

24 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Gribbylundsvägen 78A vån 1, Gribbylund, Täby kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Gribbylundsvägen 78A vån 1

Lägenhet
Gribbylund, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

46,6 m²

2 rum

4 387 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

27 897 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Näsbydalsvägen 12 vån 14, Näsbydal, Täby kommun
  • Såld 15 nov. 2025

Näsbydalsvägen 12 vån 14

Lägenhet
Näsbydal, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

35 m²

1 rum

2 485 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

55 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Sadelgatan 8, Täby Park, Täby kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Sadelgatan 8

Lägenhet
Täby Park, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

50 m²

3 rum

3 416 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr-4 %

53 900 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025

Örnstigen 29, 1tr

Lägenhet
Näsbypark, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

67 m²

3 rum

3 265 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 510 000 kr±0 %

52 388 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Järnvägsallén 1A vån 3

Lägenhet
Viggbyholm, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

45 m²

1 rum

3 487 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr+33 %

41 111 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Åkerbyvägen 84 vån 4

Lägenhet
Täby Centrum, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

68 m²

2 rum

4 229 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr±0 %

35 294 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Hägerneholmsvägen 7A 1tr

Lägenhet
Hägerneholm, Arninge-ullna, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

29 m²

1 rum

2 494 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

44 655 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jul. 2025

Näsbydalsvägen 14 vån 4

Lägenhet
Näsbydal, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

48,5 m²

1 rum

2 847 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

39 175 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Näsbydalsvägen 8, 14tr

Lägenhet
Näsbydal, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

83 m²

3 rum

4 717 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

37 349 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Larmvägen 4B

Lägenhet
Täby Kyrkby, Täby kommun
Fastighetsbyrån Täby

64,5 m²

2,5 rum

4 664 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

37 209 kr/m²

Fastighetsbyrån Täby
Fastighetsbyrån Täby

Visar alla 18