Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Svalöv

Fastighetsbyrån Svalöv

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
22 rum villa på Knutstorps skola 1186 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 1
22 rum villa på Knutstorps skola 1186 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 2
22 rum villa på Knutstorps skola 1186 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 3
22 rum villa på Knutstorps skola 1186 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 4
22 rum villa på Knutstorps skola 1186 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 5

Knutstorps skola 1186

Villa
Kågeröd, Svalövs kommun
Fastighetsbyrån Svalöv
4 995 000 kr
340 + 110 m²
22 rum
4 644 m² tomt

Nu finns möjlighet att förvärva en unik fastighet i fantastisk miljö vid Söderåsen. Här finns för den med lite fantasi stora användningsområden. De vackra omgivningarna lockar till rekreation och aktiviteter där en avkopplande och fridfull miljö är central. Det här är en gammal skola från 1891 som byggts om för att idag kunna rymma någon form av verksamhet eller en attraktiv inkomstmöjlighet.…

Premium
Fastighetsbyrån Svalöv
Fastighetsbyrån Svalöv
5 rum villa på Orkidevägen 3 Billeberga, Svalövs kommun - bild 1
5 rum villa på Orkidevägen 3 Billeberga, Svalövs kommun - bild 2
5 rum villa på Orkidevägen 3 Billeberga, Svalövs kommun - bild 3
5 rum villa på Orkidevägen 3 Billeberga, Svalövs kommun - bild 4
5 rum villa på Orkidevägen 3 Billeberga, Svalövs kommun - bild 5
Idag kl 16:30

Orkidevägen 3

Villa
Billeberga, Svalövs kommun
Fastighetsbyrån Svalöv
3 190 000 kr
148 + 32 m²
5 rum
975 m² tomt

Välkommen till Orkidévägen 3 – en ljus och elegant enplansvilla där trivsel och kvalitet går hand i hand. Här möts du av öppna, harmoniska ytor, smakfulla materialval och en atmosfär som genomsyras av omtanke och balans. Det välplanerade hemmet bjuder på 148 m² med 3 sovrum, två badrum och ett vardagsrum där ljuset flödar genom stora fönster mot den grönskande trädgården. Uterummet blir en…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Svalöv
Fastighetsbyrån Svalöv
2 rum lägenhet på Herrevadsgatan 20 Svalöv, Svalövs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Herrevadsgatan 20 Svalöv, Svalövs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Herrevadsgatan 20 Svalöv, Svalövs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Herrevadsgatan 20 Svalöv, Svalövs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Herrevadsgatan 20 Svalöv, Svalövs kommun - bild 5

Herrevadsgatan 20

Lägenhet
Svalöv, Svalövs kommun
Fastighetsbyrån Svalöv
695 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/3
4 398 kr/mån
13 113 kr/m²

Ljus och charmig tvåa med låg avgift och centralt läge i Svalöv! Här möts du av en välplanerad bostad med fint ljusinsläpp, parkettgolv, fräscht kök med diskmaskin samt helkaklat duschrum och separat toalett. Välskött förening med två förråd, gemensam tvättstuga och möjlighet till parkering. Ett prisvärt och trivsamt hem – redo att flyttas in i!

Premium
Fastighetsbyrån Svalöv
Fastighetsbyrån Svalöv
3 rum villa på Källs Nöbbelöv 1909 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 1
3 rum villa på Källs Nöbbelöv 1909 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 2
3 rum villa på Källs Nöbbelöv 1909 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 3
3 rum villa på Källs Nöbbelöv 1909 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 4
3 rum villa på Källs Nöbbelöv 1909 Teckomatorp, Svalövs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 11:00

Källs Nöbbelöv 1909

Villa
Teckomatorp, Svalövs kommun
Fastighetsbyrån Svalöv
2 495 000 kr
96 m²
3 rum
1 004 m² tomt

Det är något speciellt med hus där naturen alltid är närvarande. Här, precis intill Braån, väntar ett hem där stillheten får ta plats och där vardagen får ett mjukare tempo – samtidigt som du har bekvämt avstånd till service och kommunikationer. Denna charmiga 1 1/2-plansvilla har genomgått en omfattande renovering från golv till tak från 2006 och framåt och erbjuder idag ett inflyttningsklart…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Svalöv
Fastighetsbyrån Svalöv
6 rum villa på Kärrmesgatan 2 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 1
6 rum villa på Kärrmesgatan 2 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 2
6 rum villa på Kärrmesgatan 2 Kågeröd, Svalövs kommun - bild 3