Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Sundsvall

Fastighetsbyrån Sundsvall

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
5 rum gård utan jordbruk på Byn 155 Kovland, Sundsvalls kommun - bild 1
5 rum gård utan jordbruk på Byn 155 Kovland, Sundsvalls kommun - bild 2
5 rum gård utan jordbruk på Byn 155 Kovland, Sundsvalls kommun - bild 3
5 rum gård utan jordbruk på Byn 155 Kovland, Sundsvalls kommun - bild 4
5 rum gård utan jordbruk på Byn 155 Kovland, Sundsvalls kommun - bild 5

Byn 155

Gård/Skog
Kovland, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
5 350 000 kr
212 + 3 m²
5 rum
16,8 ha tomt

I lantlig miljö strax utanför Kovland finner ni denna fina hästgård med rymliga betesmarker och egen ridbana. Här kan man bl a ha hästar, andra djur eller annan verksamhet i och med de stora ytorna i de båda ekonomibyggnaderna. Här finns bl a 3 hästboxar, en möjlig varmbonad sadelkammare intill, stor loge, garage, carport, matkällare, vedbod, stor maskinhall i två plan (betongbjälklag) med tre…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
5 rum villa på Bygelvägen 40 Bydalen, Sundsvalls kommun - bild 1
5 rum villa på Bygelvägen 40 Bydalen, Sundsvalls kommun - bild 2
5 rum villa på Bygelvägen 40 Bydalen, Sundsvalls kommun - bild 3
5 rum villa på Bygelvägen 40 Bydalen, Sundsvalls kommun - bild 4
5 rum villa på Bygelvägen 40 Bydalen, Sundsvalls kommun - bild 5

Bygelvägen 40

Villa
Bydalen, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
3 345 000 kr
85 + 85 m²
5 rum
1 025 m² tomt

I ett omtyckt och trivsamt område i Bydalen finns nu denna enplansvilla med källare till salu, belägen i ett bra och lugnt läge. Entréplanet är ombyggt med en modern och social öppen planlösning mellan kök, matrum och vardagsrum – perfekt för både vardag och umgänge. Det stilrena köket från Kvik med Bricmate bänkskiva erbjuder gott om förvaring och arbetsytor. Från vardagsrummet når du ett…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Sörberge, Timrå kommun

Lejonvägen 6B

Lägenhet
Sörberge, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
175 000 kr
25,5 m²
1 rum
2 603 kr/mån
6 863 kr/m²
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Timrå, Timrå kommun

Mellangatan 36

Lägenhet
Timrå, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
925 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 1/3
4 465 kr/mån
11 635 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
tomt på Vallgränd 7 Söråker, Timrå kommun - bild 1
tomt på Vallgränd 7 Söråker, Timrå kommun - bild 2
tomt på Vallgränd 7 Söråker, Timrå kommun - bild 3
tomt på Vallgränd 7 Söråker, Timrå kommun - bild 4
tomt på Vallgränd 7 Söråker, Timrå kommun - bild 5

Vallgränd 7

Tomt
Söråker, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
300 000 kr
1 424 m²

Drömmer du om att bygga ett nytt hus så har du chansen nu! Här i charmiga Söråker kan du välja mellan 5 byggklara tomter på mellan 1112 - 1424 kvadratmeter. Möjligheterna är oändliga för dig som drömmer om att skapa ditt alldeles egna boende från grunden. Tomterna som är till salu: Söråker, Strand 5:136 - 5:138 samt 5:140 - 5:141. Detaljplanerat område där planen säger att den högsta tillåtna…

Premium
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
5 rum villa på Duvedsvägen 37 Söråker, Timrå kommun - bild 1
5 rum villa på Duvedsvägen 37 Söråker, Timrå kommun - bild 2
5 rum villa på Duvedsvägen 37 Söråker, Timrå kommun - bild 3
5 rum villa på Duvedsvägen 37 Söråker, Timrå kommun - bild 4
5 rum villa på Duvedsvägen 37 Söråker, Timrå kommun - bild 5

Duvedsvägen 37

Villa
Söråker, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
1 750 000 kr
104 + 46 m²
5 rum
1 295 m² tomt

Välkommen till denna charmiga enplansvilla med stor altan och öppen planlösning i Söråker, Timrå. Med fem rum, varav 3-4 sovrum, erbjuder detta hus gott om plats för hela familjen. Här kan du njuta av utrymmet både inomhus och utomhus på den generösa tomtytan om 1295 kvm. Beläget i ett lugnt och trivsamt område, perfekt för den som söker en avkopplande tillvaro. Med närhet till natur och…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Sörberge, Timrå kommun

Stenvägen 3

Lägenhet
Sörberge, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
495 000 kr
56 m²
2 rum
vån 1/3
5 031 kr/mån
8 839 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Granlo, Sundsvalls kommun

Lundbovägen 17F

Lägenhet
Granlo, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
550 000 kr
49,2 m²
1 rum
3 943 kr/mån
11 179 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Haga, Sundsvalls kommun

Baldersvägen 56

Lägenhet
Haga, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
650 000 kr
28 m²
1 rum
vån 3/3
1 860 kr/mån
23 214 kr/m²
Hiss
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Njurunda, Sundsvalls kommun

Ulvberg 107, 108

Övrigt
Njurunda, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
3 795 000 kr
729 m²
8,1 ha tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Centrum, Sundsvalls kommun

Nybrogatan 41A

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
1 250 000 kr
57,5 m²
3 rum
vån 3/3
3 803 kr/mån
21 739 kr/m²
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Skönsmon, Sundsvalls kommun

Skönsmogatan 25A

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
635 000 kr
57 m²
2 rum
vån 1/3
3 925 kr/mån
11 140 kr/m²
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
11 rum villa på Fredriksbergsgatan 4 Haga, Sundsvalls kommun - bild 1
11 rum villa på Fredriksbergsgatan 4 Haga, Sundsvalls kommun - bild 2
11 rum villa på Fredriksbergsgatan 4 Haga, Sundsvalls kommun - bild 3
11 rum villa på Fredriksbergsgatan 4 Haga, Sundsvalls kommun - bild 4
11 rum villa på Fredriksbergsgatan 4 Haga, Sundsvalls kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Kent Selin

Fastighetsbyrån Sundsvall

Objektsbild

Fredriksbergsgatan 4

Villa
Haga, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
7 495 000 kr
286 + 77 m²
11 rum
1 547 m² tomt

Stort drömhus med utsikt över hela hamninloppet. Här bor du som vill ha närhet till Sundsvall Stenstad men ändå kunna komma hem till din egna frizon en kort promenadavstånd bort. Med villans 286 kvadratmeter stora boyta samt biyta om 77kvm och hela 1547kvm tomt så ryms hela familjen. Här har du plats för olika uteaktiviteter såväl som att samla hela släkten vid årets alla högtider. En soldränkt…

Max
Balkong
Uteplats
Kent Selin
Kent SelinFastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
4 rum lägenhet på Granmodalsgatan 9 A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Granmodalsgatan 9 A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Granmodalsgatan 9 A Södermalm, Sundsvalls kommun - bild 3
Idag kl 17:45

Granmodalsgatan 9 A

Lägenhet
Södermalm, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
1 995 000 kr
75,7 m²
4 rum
vån 1/2
5 952 kr/mån
26 354 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Bredsand, Sundsvalls kommun

Tallvägen 3 A

Lägenhet
Bredsand, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
739 000 kr
69,5 m²
2 rum
vån 1/7
4 916 kr/mån
10 633 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Bosvedjan, Sundsvalls kommun

Bågevägen 93 A

Lägenhet
Bosvedjan, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
675 000 kr
52 m²
1 rum
vån 1/3
3 525 kr/mån
12 981 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Timrå, Timrå kommun
Idag kl 16:00

Mellangatan 16

Lägenhet
Timrå, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
495 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2/3
3 733 kr/mån
7 984 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
2 rum lägenhet på Vapelvägen 10D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vapelvägen 10D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vapelvägen 10D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vapelvägen 10D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vapelvägen 10D Skönsmon, Sundsvalls kommun - bild 5

Vapelvägen 10D

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
690 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 817 kr/mån
12 897 kr/m²

På Vapelvägen 10D finns nu denna genomgående ljusa och fräscha 2:a till salu med neutrala färg och materialval! Lägenheten inrymmer ett nyare kök med skåpluckor i vitt och ett stort vardagsrum med härligt ljusinsläpp samt utgång till balkong i söderläge med utsikten mot Södra bergets topp. Här finns också ett rymligt sovrum med garderobsförvaring och ett helkaklat badrum med golvvärme. På…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Svartvik-Kvissleby, Sundsvalls kommun

Kyrkvägen 2

Övrigt
Svartvik-Kvissleby, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
1 975 000 kr
205 m²
790 m² tomt
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Essvik-skottsund-nyland-juniskär, Sundsvalls kommun

Essviksvägen 20

Övrigt
Essvik-skottsund-nyland-juniskär, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
3 495 000 kr
179 m²
640 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
tomt på Skrängstabodarna 228 Skrängstabodarna-Njurunda, Sundsvalls kommun - bild 1
tomt på Skrängstabodarna 228 Skrängstabodarna-Njurunda, Sundsvalls kommun - bild 2
tomt på Skrängstabodarna 228 Skrängstabodarna-Njurunda, Sundsvalls kommun - bild 3
tomt på Skrängstabodarna 228 Skrängstabodarna-Njurunda, Sundsvalls kommun - bild 4
tomt på Skrängstabodarna 228 Skrängstabodarna-Njurunda, Sundsvalls kommun - bild 5

Skrängstabodarna 228

Tomt
Skrängstabodarna-Njurunda, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
795 000 kr
2 502 m²

Drömmer du om att bygga nytt hus vid havet? Då kan det här förverkliga din dröm. Stor tomt på 2502 kvm till salu i Skrängstabodarna med utsikt över Björköfjärden. Bo i skärgårdsidyll med närhet till flera av kustens restaurangpärlor Detaljplanerat område där planen säger att man får uppföra en huvudbyggnad på 200 kvm och garage/komplementbyggnad på 70 kvm. Du bygger precis vilket drömhus du…

Premium
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
tomt på Krokviksvägen 67 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 1
tomt på Krokviksvägen 67 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 2
tomt på Krokviksvägen 67 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 3
tomt på Krokviksvägen 67 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 4
tomt på Krokviksvägen 67 Alnö, Sundsvalls kommun - bild 5

Krokviksvägen 67

Tomt
Alnö, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
1 195 000 kr
1 535 m²

Stor byggklar tomt på Krokviksberget Alnö med magisk panoramautsikt över havet. Här får du bygga valfritt hus med en byggrättsyta om 250 kvadratmeter och 8 meter i höjd. Kommunalt vatten och avlopp är framdraget till tomtgräns där anslutningsavgiften är betald. Även tomtrör för fiber samt el är framdragen till tomtgräns där anslutningsavgift tillkommer. I samfälligheten finns tillgång till…

Premium
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
tomt på Solhöjden etapp 1 Sörberge, Timrå kommun - bild 1
tomt på Solhöjden etapp 1 Sörberge, Timrå kommun - bild 2
tomt på Solhöjden etapp 1 Sörberge, Timrå kommun - bild 3
tomt på Solhöjden etapp 1 Sörberge, Timrå kommun - bild 4
tomt på Solhöjden etapp 1 Sörberge, Timrå kommun - bild 5

Solhöjden etapp 1

Tomt
Sörberge, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
500 000 kr
1 106 m²

Drömmer du om att bygga ett nytt hus så har du chansen nu! Här i populära Sörberge kan du välja mellan 6 byggklara tomter på mellan 818-1133 kvadratmeter på etapp 1 av Solhöjden. Möjligheterna är oändliga för dig som drömmer om att skapa ditt alldeles egna boende från grunden. Tomterna som är till salu: Timrå - Böle 1:395 - Böle 1:396 - Böle 1:397 - Böle 1:398 SÅLD - Böle 1:399 - Böle 1:400 -…

Premium
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Timrå, Timrå kommun

Köpmangatan 27A

Lägenhet
Timrå, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
280 000 kr
27 m²
1 rum
vån 3/3
1 949 kr/mån
10 370 kr/m²
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Sallyhill/sidsjö, Sundsvalls kommun

Sveavägen 48

Lägenhet
Sallyhill/sidsjö, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall
975 000 kr
57 m²
2 rum
vån 3/3
4 600 kr/mån
17 105 kr/m²
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall

Visar 51 - 75 av 91