Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Sundsvall

Fastighetsbyrån Sundsvall

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tunavägen 105, Nolby-Tunbyn, Sundsvalls kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Tunavägen 105

Fritidshus
Nolby-Tunbyn, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

35 m²

2,5 rum

918 m²

Slutpris 530 000 kr+14 %
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Storhullsjöviken 125, Stöde, Sundsvalls kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Storhullsjöviken 125

Fritidshus
Stöde, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

50 m²

3 rum

1 645 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 410 000 kr+28 %
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Risvägen 6, Njurundabommen - Åmon, Sundsvalls kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Risvägen 6

Villa
Njurundabommen - Åmon, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

123+189 m²

6 rum

1 125 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Tallskogsvägen 2 L, Matfors, Sundsvalls kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Tallskogsvägen 2 L

Lägenhet
Matfors, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

83,5 m²

3 rum

6 085 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr±0 %

7 784 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Korstavägen 5, Korsta, Sundsvalls kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Korstavägen 5

Lägenhet
Korsta, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

76,5 m²

3 rum

6 315 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 455 000 kr-24 %

5 948 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Rådhusgatan 33B, Centrum, Sundsvalls kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Rådhusgatan 33B

Lägenhet
Centrum, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

67 m²

3 rum

4 808 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

26 791 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Ekgränd  8, Fränsta, Ånge kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Ekgränd 8

Radhus
Fränsta, Ånge kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

99+11 m²

4 rum

222 m²
  • Uteplats

Slutpris 460 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Köpmangatan 27C, Timrå, Timrå kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Köpmangatan 27C

Lägenhet
Timrå, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

43 m²

1 rum

3 293 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 320 000 kr-19 %

7 442 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Båtsmansvägen 3, Skönsmon, Sundsvalls kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Båtsmansvägen 3

Lägenhet
Skönsmon, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

65 m²

2 rum

4 727 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr+14 %

18 462 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Vikingavägen 42, Granlo, Sundsvalls kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Vikingavägen 42

Lägenhet
Granlo, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

59 m²

2 rum

4 089 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-5 %

15 254 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Krönvägen 34, Haga, Sundsvalls kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Krönvägen 34

Villa
Haga, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

111+56 m²

4 rum

1 059 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Köpmangatan 27A, Timrå, Timrå kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Köpmangatan 27A

Lägenhet
Timrå, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

27 m²

1 rum

1 856 kr/mån

Slutpris 235 000 kr-28 %

8 704 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Vikingavägen 46, Granlo, Sundsvalls kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Vikingavägen 46

Lägenhet
Granlo, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

40 m²

1 rum

3 270 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 695 000 kr±0 %

17 375 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Krokforsvägen 28, Övre Tunbyn, Sundsvalls kommun
  • Såld 4 maj. 2025

Krokforsvägen 28

Villa
Övre Tunbyn, Sundsvalls kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

140 m²

4 rum

1 611 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall
Riksgatan 7, Sörberge, Timrå kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Riksgatan 7

Lägenhet
Sörberge, Timrå kommun
Fastighetsbyrån Sundsvall

39 m²

1 rum

2 503 kr/mån

Slutpris 365 000 kr+11 %

9 359 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundsvall
Fastighetsbyrån Sundsvall

Visar 176 - 190 av 190