Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Sundbyberg

Fastighetsbyrån Sundbyberg

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Brogatan 7

Lägenhet
Brotorp/järvastaden, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

54 m²

2 rum

4 787 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

51 759 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Vegagatan 18

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

71 m²

2 rum

4 319 kr/mån

Slutpris 4 750 000 kr+6 %

66 901 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 mar. 2026

Rosengatan 12 B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

75 m²

3 rum

6 210 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 400 000 kr+6 %

72 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 mar. 2026

Vintergatan 2

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

42 m²

1 rum

2 626 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 192 000 kr±0 %

76 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Mariagatan 8 A

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

42 m²

2 rum

2 998 kr/mån

Slutpris 3 110 000 kr+4 %

74 048 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Götgatan 4 B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

62 m²

2 rum

5 646 kr/mån

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

64 435 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Rökerigränd 5

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

84,5 m²

3 rum

4 276 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 350 000 kr+5 %

86 982 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Starrbäcksgatan 11D

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

37 m²

2 rum

2 369 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr+2 %

71 622 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Mjölnerbacken 61

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

79 m²

3 rum

3 815 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

36 076 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Fredsgatan 9 B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

26,6 m²

1 rum

2 124 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

78 947 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026

Stallgatan 19

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

66 m²

3 rum

5 182 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr+4 %

45 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Gamla Enköpingsvägen 174, Ursvik, Sundbybergs kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Gamla Enköpingsvägen 174

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

53,5 m²

2 rum

4 338 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

36 449 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Granlidsvägen 2

Lägenhet
Duvbo, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

30+5 m²

2 rum

3 668 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 155 000 kr-2 %

71 833 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026

Vintergatan 2

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

82 m²

3 rum

5 125 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Hiss

Slutpris 6 700 000 kr±0 %

81 707 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Vintergatan 2

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

42 m²

1 rum

2 625 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 234 000 kr±0 %

77 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Milstensvägen 21

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

66 m²

2 rum

4 842 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr±0 %

39 394 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Råstensgatan 11

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

60 m²

2 rum

5 537 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr+6 %

65 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Trädgårdsgatan 19

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

107 m²

4 rum

5 592 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 900 000 kr

73 832 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Vintergatan 2

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

59 m²

2 rum

3 689 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 307 000 kr±0 %

73 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Vattugatan 12

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

55 m²

2 rum

4 405 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+2 %

59 091 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Oxenstiernas Allé 12

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

88,5 m²

4 rum

5 976 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

42 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Eliegatan 18

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

77 m²

3 rum

3 790 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 930 000 kr+10 %

64 026 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 feb. 2026

Vintergatan 2

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

59 m²

2 rum

3 689 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 130 000 kr±0 %

70 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Franstorpsvägen 6, 3tr, Lilla Alby, Sundbybergs kommun
  • Såld 7 feb. 2026

Franstorpsvägen 6, 3tr

Lägenhet
Lilla Alby, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

57 m²

2 rum

4 811 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

55 263 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Mjölnerbacken 34

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

79 m²

3 rum

4 075 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr±0 %

35 443 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg

Visar 51 - 75 av 239