Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Pourya Khalili

Pourya Khalili

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Lavettvägen 35

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

82,5 m²

3 rum

5 356 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr+4 %

32 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Brotorps allé 5

Lägenhet
Brotorp/järvastaden, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

42 m²

2 rum

3 678 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr+7 %

58 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Mjölnerbacken 61

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

79 m²

3 rum

3 815 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 850 000 kr+2 %

36 076 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Mjölnerbacken 34

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

79 m²

3 rum

4 075 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr±0 %

35 443 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Rissneleden 165

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

47 m²

2 rum

3 096 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

46 809 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jan. 2026

Lavettvägen 44

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

80,2 m²

3 rum

5 206 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

33 603 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026

Lavettvägen 41

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

64,9 m²

2 rum

4 214 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+5 %

33 898 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 dec. 2025

Lavettvägen 44

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

96,5 m²

4 rum

6 265 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+3 %

36 269 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 nov. 2025

Mjölnerbacken 34

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

80 m²

3 rum

4 127 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 115 000 kr+8 %

38 938 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025

Forskningsringen 82A

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

38,5 m²

2 rum

3 097 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr+3 %

50 649 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Mjölnerbacken 73, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Mjölnerbacken 73

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

82,7 m²

4 rum

4 005 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

38 694 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Skvadronsbacken 17, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Skvadronsbacken 17

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

96 m²

4 rum

5 222 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 060 000 kr-4 %

31 875 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Kavallerivägen 4E, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Kavallerivägen 4E

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

86 m²

4 rum

4 938 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+5 %

46 512 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Tulegatan 18, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Tulegatan 18

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

39 m²

1 rum

2 442 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

74 359 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Mjölnerbacken 66, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Mjölnerbacken 66

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

79 m²

3 rum

3 821 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr+4 %

37 975 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Mjölnerbacken 73, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Mjölnerbacken 73

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

63 m²

2 rum

3 092 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 075 000 kr+4 %

32 937 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Forskningsringen 84 - vån 8 av 8

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Fastighetsbyrån Sundbyberg

49 m²

2 rum

3 538 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 360 000 kr-2 %

48 163 kr/m²

Fastighetsbyrån Sundbyberg
Fastighetsbyrån Sundbyberg

Visar alla 17