Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Sofia Qvillby

Sofia Qvillby

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Centralt, Strömstads kommun
Tis 19 maj kl 16:00

Målaregatan 34

Lägenhet
Centralt, Strömstads kommun
Fastighetsbyrån Strömstad
995 000 kr
67 m²
2 rum
vån 1/1
5 506 kr/mån
14 851 kr/m²
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Strömstad
Fastighetsbyrån Strömstad
3 rum lägenhet på Vattenvägen 15 Västra Berget, Strömstads kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Vattenvägen 15 Västra Berget, Strömstads kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Vattenvägen 15 Västra Berget, Strömstads kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Vattenvägen 15 Västra Berget, Strömstads kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Vattenvägen 15 Västra Berget, Strömstads kommun - bild 5
Tis 19 maj

Vattenvägen 15

Lägenhet
Västra Berget, Strömstads kommun
Fastighetsbyrån Strömstad
1 450 000 kr
74 m²
3 rum
vån 2/2
5 355 kr/mån
19 595 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade trerumslägenhet om 74 kvm på attraktiva Västra Berget! Lägenheten erbjuder bland annat ett hemtrevligt kök, badrum med badkar och ett rymligt vardagsrum. Här bor ni i ett barnvänligt område med skola och förskola i närheten, samtidigt som centrum och golfbana nås på bekvämt promenadavstånd. På cykelavstånd väntar både salta bad och vackra naturområden.

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Strömstad
Fastighetsbyrån Strömstad
4 rum lägenhet på Tångenvägen 12 Tången, Strömstads kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Tångenvägen 12 Tången, Strömstads kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Tångenvägen 12 Tången, Strömstads kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Tångenvägen 12 Tången, Strömstads kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Tångenvägen 12 Tången, Strömstads kommun - bild 5

Tångenvägen 12

Lägenhet
Tången, Strömstads kommun
Fastighetsbyrån Strömstad
2 995 000 kr
106 m²
4 rum
vån 3/3
7 849 kr/mån
28 255 kr/m²

Varmt välkomna till denna moderna och fina 4:a från 2013 på populära Tången! Här bor ni lika stort som en villa, men utan trädgård och yttre underhåll att sköta. Vacker utsikt över Strömsvattnet från lägenhetens fina inglasade balkong, öppna sociala ytor och huvudsovrum med ingång till helkaklat badrum. Hiss finns!

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Strömstad
Fastighetsbyrån Strömstad
Tången, Strömstads kommun

Tångenvägen 14

Lägenhet
Tången, Strömstads kommun
Fastighetsbyrån Strömstad
1 995 000 kr
66 m²
2 rum
vån 3/4
5 549 kr/mån
30 227 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Strömstad
Fastighetsbyrån Strömstad

Visar alla 4