Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Sebastian Larsson

Sebastian Larsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Sundbyvägen 13D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sundbyvägen 13D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sundbyvägen 13D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sundbyvägen 13D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sundbyvägen 13D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 13:15

Sundbyvägen 13D

Lägenhet
Tosterö, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
1 495 000 kr
63 m²
3 rum
vån 0/3
4 738 kr/mån
23 730 kr/m²

Välkommen till en harmonisk och ljus lägenhet med möjlighet till snabbt tillträde. Bostaden har stilrena materialval, genomgående ekparkett och en fantastisk uteplats som blir en förlängning av hemmet, perfekt för soliga dagar och grillkvällar. Här bor du med en optimal planlösning som erbjuder två rymliga sovrum, ett smakfullt badrum med både badkar och tvättmöjligheter samt en öppen och social…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
4 rum radhus på Björnbärsstigen 2D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 1
4 rum radhus på Björnbärsstigen 2D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 2
4 rum radhus på Björnbärsstigen 2D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 3
4 rum radhus på Björnbärsstigen 2D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 4
4 rum radhus på Björnbärsstigen 2D Tosterö, Strängnäs kommun - bild 5

Björnbärsstigen 2D

Radhus
Tosterö, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 225 000 kr
102 m²
4 rum
6 407 kr/mån
21 814 kr/m²

Välkommen till detta moderna och stilrena bostadsrättsradhus i gavelläge med uteplats. Här får du möjligheten att bo i en smakfullt inredd bostad med en planlösning som är noggrant utformad för att maximera både ljusinsläpp och bekvämlighet. Bostaden har tre rymliga sovrum, vilket ger möjligheter för en växande familj eller för att skapa arbetsrum och gästrum. Två helkaklade badrum är inredda…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
1 rum lägenhet på Finningevägen 1C Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Finningevägen 1C Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Finningevägen 1C Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Finningevägen 1C Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Finningevägen 1C Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 12:15

Finningevägen 1C

Lägenhet
Strängnäs, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
695 000 kr
40 m²
1 rum
vån 1/3
2 583 kr/mån
17 375 kr/m²

Välkommen till ett praktiskt och trivsamt boende i populära Brf Grindfinninge i Strängnäs. Denna smart disponerade lägenhet om 40 kvm ligger bekvämt på första våningen och bjuder på ett ljust och öppet rum med härlig rymd. Här bor du i ett lugnt och omtyckt område med nära till både service, kommunikationer och stadens utbud – perfekt för dig som vill ha ett enkelt och bekvämt boende. Lägenheten…

Premium
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 rum lägenhet på Bruksraden 7 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bruksraden 7 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bruksraden 7 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bruksraden 7 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bruksraden 7 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 11:00

Bruksraden 7

Lägenhet
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
1 895 000 kr
79 m²
2 rum
vån 1/2
5 947 kr/mån
23 987 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma tvåa om 79 kvm, belägen på husets bottenplan i en charmig och naturnära miljö där ån, grönskan och de vackra husfasaderna skapar en rofylld inramning. Lägenheten erbjuder entré från både ifrån skottvångsvägen och parksidan. Byggnaden rymmer totalt fyra lägenheter och har en gemensam yttre hall. Till bostaden hör en egen uteplats med vacker omgivning och utsikt. I…

Premium
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
4 rum radhus på Stavlundsvägen 12C Tosterö, Strängnäs kommun - bild 1
4 rum radhus på Stavlundsvägen 12C Tosterö, Strängnäs kommun - bild 2
4 rum radhus på Stavlundsvägen 12C Tosterö, Strängnäs kommun - bild 3
4 rum radhus på Stavlundsvägen 12C Tosterö, Strängnäs kommun - bild 4
4 rum radhus på Stavlundsvägen 12C Tosterö, Strängnäs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:30

Stavlundsvägen 12C

Radhus
Tosterö, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 095 000 kr
102 m²
4 rum
6 407 kr/mån
20 539 kr/m²

Välkommen till ett modernt bostadsrättsradhus i attraktivt område med egen uteplats – ett hem som kombinerar stilren design med funktionell planlösning. Här möts du av en genomtänkt bostad där varje kvadratmeter nyttjas på bästa sätt. Bostaden rymmer tre väl tilltagna sovrum som ger flexibilitet för familjeliv, hemmakontor eller gästrum. De två helkaklade badrummen går i smakfulla toner. Köket…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
5 rum villa på Kyrkvägen 25 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 1
5 rum villa på Kyrkvägen 25 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 2
5 rum villa på Kyrkvägen 25 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 3
5 rum villa på Kyrkvägen 25 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 4
5 rum villa på Kyrkvägen 25 Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun - bild 5
Budgivning pågår
Lör 16 maj kl 11:00

Kyrkvägen 25

Villa
Åkers Styckebruk, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 495 000 kr
78 + 78 m²
5 rum
1 370 m² tomt

Välkommen till Kyrkvägen 25 – en välplanerad och trivsam familjevilla belägen i ett attraktivt och barnvänligt område med smidigt avstånd till E20. Här erbjuds ett hem med genomtänkta ytor och en inbjudande atmosfär. Vardagsrummet utgör hemmets naturliga samlingspunkt med sin värmande kamin som bidrar med både karaktär och trivsel. Köket är funktionellt utformat med goda arbetsytor och plats för…

Premium
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun

Tingstugatan 33B

Lägenhet
Tingstuhöjden, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
925 000 kr
42,5 m²
2 rum
vån 1/2
4 130 kr/mån
21 765 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred

Visar alla 7