Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Gustav Walther

Gustav Walther

Om mig

Varje bostadsaffär är unik och jag skräddarsyr alltid upplägget efter dina behov för att maximera försäljningen och skapa bästa möjliga resultat. Med bakgrund inom elitidrott har jag stark disciplin, vinnarmentalitet och ett stort driv. Jag är målmedveten och strävar alltid efter att överträffa förväntningar. Med Fastighetsbyrån – Sveriges största mäklarfirma – i ryggen får du ett starkt varumärke, bred marknadsföring och ett stort nätverk. Hör gärna av dig så hjälper jag dig vidare.
Mäklarens försäljningar
5 rum parhus på Vildsvinsvägen 8 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 1
5 rum parhus på Vildsvinsvägen 8 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 2
5 rum parhus på Vildsvinsvägen 8 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 3
5 rum parhus på Vildsvinsvägen 8 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 4
5 rum parhus på Vildsvinsvägen 8 A Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Vildsvinsvägen 8 A

Radhus
Mariefred Marielundsviken, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
3 150 000 kr
117 m²
5 rum
6 998 kr/mån
26 923 kr/m²

Välkommen till Vildsvinsvägen 8A med attraktivt hörnläge. Bostaden erbjuder en boarea om 117 kvadratmeter med modern stil, genomtänkta lösningar och en genomgående hög standard. Med fem rum finns generösa ytor som möjliggör såväl familjeboende som arbete hemifrån eller plats för gäster. Utöver bostaden finns en uteplats i härligt söderläge, vilket skapar goda förutsättningar för utevistelse och…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
7 rum villa på Bergåsa 4 Mariefred Hedlandet, Strängnäs kommun - bild 1
7 rum villa på Bergåsa 4 Mariefred Hedlandet, Strängnäs kommun - bild 2
7 rum villa på Bergåsa 4 Mariefred Hedlandet, Strängnäs kommun - bild 3
7 rum villa på Bergåsa 4 Mariefred Hedlandet, Strängnäs kommun - bild 4
7 rum villa på Bergåsa 4 Mariefred Hedlandet, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Bergåsa 4

Villa
Mariefred Hedlandet, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Pris på förfrågan
382 + 225 m²
7 rum
1,7 ha tomt

Detta synnerligen gedigna timmerhus som i folkmun går under namnet Stöllet, har anor från 1700-talet och flyttades till sin nuvarande plats på Hedlandet invid Marielundsfjärden från just Stöllet i Värmland på 80-talet. Sannolika avstyckningsmöjligheter i flertalet tomter där man ändock kan bevara nuvarande fastighets värden. Dessutom har ett positivt planbesked tillkommit, vilket innebär att…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
1 rum lägenhet på Flodins väg 8 Abborrberget, Strängnäs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Flodins väg 8 Abborrberget, Strängnäs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Flodins väg 8 Abborrberget, Strängnäs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Flodins väg 8 Abborrberget, Strängnäs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Flodins väg 8 Abborrberget, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Flodins väg 8

Lägenhet
Abborrberget, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
1 195 000 kr
39,9 m²
1 rum
vån 3/3
2 099 kr/mån
29 950 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och charmiga etta med en inglasad balkong i söderläge! Lägenheten är välplanerad och trivsam, med ett rymligt kök som har plats för matbord, ett stambytt och helkaklat duschrum utrustat med tvättmaskin samt ett vardagsrum med ekparkett och utgång till balkongen. Här bor du i en omtyckt förening med god ekonomi och låga månadsavgifter. Området är lugnt och…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
4 rum lägenhet på Videvägen 2 B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Videvägen 2 B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Videvägen 2 B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Videvägen 2 B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Videvägen 2 B Strängnäs, Strängnäs kommun - bild 5
Kommande

Videvägen 2 B

Lägenhet
Strängnäs, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 850 000 kr
129 m²
4 rum
vån 1/2
6 977 kr/mån
22 093 kr/m²

Välkommen till denna charmiga lägenhet på Videvägen 2B, med fyra rum och kök. Med en generös boyta på 129 kvm, som sträcker sig över två våningar, får du en unik och rymlig känsla som är svår att hitta någon annanstans. Denna fantastiska bostad erbjuder gott om utrymme . Med två badrum, tre rymliga sovrum och ett inbjudande vardagsrum och kök. Här får du inte bara ett fantastiskt boende, utan…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
4 rum radhus på Blåhallonvägen 28K Strängnäs Kommun, Strängnäs kommun - bild 1
4 rum radhus på Blåhallonvägen 28K Strängnäs Kommun, Strängnäs kommun - bild 2
4 rum radhus på Blåhallonvägen 28K Strängnäs Kommun, Strängnäs kommun - bild 3
Kommande

Blåhallonvägen 28K

Radhus
Strängnäs Kommun, Strängnäs kommun
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
2 900 000 kr
99 + 4 m²
4 rum
6 120 kr/mån
29 293 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred
Fastighetsbyrån Strängnäs/Mariefred

Visar alla 5