Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Rebecca Thyrhaug

Rebecca Thyrhaug

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2026

Völundsgatan 9

Lägenhet
Vasastan - Atlas, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

20 m²

1 rum

1 598 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+9 %

162 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Roslagsgatan 49

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

29,5 m²

1 rum

Slutpris 3 750 000 kr

127 119 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Birkagatan 17

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

35 m²

1,5 rum

Slutpris 5 190 000 kr

148 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Hälsingegatan 35

Lägenhet
Vasastan - Odenplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

20,5 m²

1 rum

1 814 kr/mån

Slutpris 2 975 000 kr+3 %

145 122 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Tegnérgatan 7

Lägenhet
Vasastan - Östermalm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

126 m²

3 rum

3 928 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 17 525 000 kr+21 %

139 087 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Norrbackagatan 21

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

17 m²

1 rum

1 262 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr+2 %

144 118 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Luntmakargatan 63

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

27 m²

1 rum

Slutpris 3 825 000 kr

141 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Atlasmuren 4

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

36 m²

2 rum

Slutpris 4 075 000 kr

113 194 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Torsgatan 57

Lägenhet
Vasastan - Röda Bergen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

25,9 m²

1,5 rum

1 106 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+19 %

135 135 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Sveavägen 122

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

27 m²

1 rum

Slutpris 3 250 000 kr

120 370 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Roslagsgatan 29 A

Lägenhet
Vasastan - Sibirien, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

53 m²

2 rum

4 598 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 725 000 kr+4 %

108 019 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Ninni Kronbergs gata 10

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

33,5 m²

1 rum

3 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

104 478 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Birkagatan 35

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

44 m²

2 rum

Slutpris 6 700 000 kr

152 273 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Sigtunagatan 16, 3 tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

49 m²

2 rum

Slutpris 7 925 000 kr

161 735 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026

Dalagatan 39, 4tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

30 m²

2 rum

Slutpris 5 050 000 kr

168 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Norrbackagatan 5 A

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

42 m²

2 rum

2 472 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr+2 %

116 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Völundsgatan 10

Lägenhet
Vasastan - Atlas, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

32 m²

2 rum

2 127 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 300 000 kr+10 %

134 375 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Karlbergsvägen 68, 3tr

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

69 m²

3 rum

3 140 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 350 000 kr+13 %

135 507 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Gävlegatan 11

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

38 m²

1,5 rum

Slutpris 4 550 000 kr

119 737 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Gävlegatan 5

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

43 m²

2 rum

Slutpris 5 400 000 kr

125 581 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Karlbergsvägen 87 A 3,5 trp

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

22 m²

1 rum

Slutpris 2 800 000 kr

127 273 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Rådmansgatan 86

Lägenhet
Vasastan - City/Norrmalm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

27 m²

1 rum

1 546 kr/mån

Slutpris 3 820 000 kr+20 %

141 481 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Torsgatan 77

Lägenhet
Vasastan - Röda Bergen, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

29 m²

1 rum

2 165 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

117 241 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 mar. 2026

Sveavägen 80

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

78+13 m²

3 rum

1 898 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 500 000 kr+1 %

121 795 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Sveavägen 140

Lägenhet
Vasastan - Odenplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

26 m²

1 rum

780 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 125 000 kr+10 %

120 192 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

Visar 1 - 25 av 66