Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Gabriella Anderek

Gabriella Anderek

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Robert Almströmsgatan 5, 6tr, Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Robert Almströmsgatan 5, 6tr

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

17 m²

1 rum

1 087 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 545 000 kr+2 %

149 706 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Karlbergsvägen 35C, 1tr, Vasastan - Odenplan, Stockholms kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Karlbergsvägen 35C, 1tr

Lägenhet
Vasastan - Odenplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

29 m²

1 rum

1 522 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr+7 %

136 207 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Dalagatan 40A, 1tr ÖG

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

34 m²

1 rum

Slutpris 4 600 000 kr

135 294 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Kammakargatan 18, 4tr, Vasastan - City/norrmalm, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Kammakargatan 18, 4tr

Lägenhet
Vasastan - City/norrmalm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

30 m²

1,5 rum

2 629 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+8 %

116 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Dalagatan 76A

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

31 m²

1 rum

Slutpris 3 925 000 kr

126 613 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Tegnergatan 55B, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Tegnergatan 55B

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

31,5 m²

1 rum

2 590 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+10 %

120 635 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Birger Jarlsgatan 111A, 1,5tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

31 m²

1 rum

Slutpris 4 100 000 kr

132 258 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Ynglingagatan 26, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Ynglingagatan 26

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

57 m²

2 rum

1 842 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 100 000 kr+7 %

107 018 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Dalagatan 40A, Vasastan - Vasaparken, Stockholms kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Dalagatan 40A

Lägenhet
Vasastan - Vasaparken, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

33 m²

1 rum

2 080 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 500 000 kr+13 %

136 364 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Norrtullsgatan 61

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

45 m²

2 rum

2 561 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr+5 %

104 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Karlbergsvägen 46A

Lägenhet
Vasastan - S:t Eriksplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

88+5 m²

3 rum

1 808 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 12 500 000 kr+9 %

142 045 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025

Hälsingegatan 37

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

34,5 m²

1 rum

1 631 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+11 %

121 739 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Upplandsgatan 71

Lägenhet
Vasastan - Odenplan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

57 m²

2 rum

2 166 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 650 000 kr+6 %

116 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

Visar alla 13