Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Andreas Ångström

Andreas Ångström

Om mig

Jag har jobbat som fastighetsmäklare sedan 2008. Jag brinner för att ständigt skapa goda kundrelationer och rekommendationer. För mig är förtroende, engagemang och affärsmässighet viktiga ledord för att leverera en mäklartjänst på högsta nivå genom hela försäljningsprocessen. Målet är att du som kund ska vara supernöjd, vilja rekommendera mig vidare och anlita mig igen!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Norrbackagatan 31, 1tr

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

77+6 m²

4 rum

4 314 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 600 000 kr+1 %

98 701 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Hagaesplanaden 74, 11tr

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

75,5 m²

3 rum

4 595 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 495 000 kr±0 %

112 517 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Hagaesplanaden 63, 5tr

Lägenhet
Vasastan - Hagastaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

30,5 m²

1 rum

2 959 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+7 %

103 279 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

Rörstrandsgatan 44, 4tr

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

105 m²

4 rum

6 039 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 14 500 000 kr+7 %

138 095 kr/m²

Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan
Fastighetsbyrån Stockholm - Vasastan

Visar 26 - 29 av 29