- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Stockholm – Östermalm
- Alexander Elliot
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Med över 14 års erfarenhet av försäljning har jag en stark förmåga att förstå kunders behov och marknaden. Jag är engagerad och strävar alltid efter de bästa lösningarna för dig. Tillgänglighet, tydlighet och personliga relationer är avgörande för att skapa trygghet och förtroende genom processen. Varje bostadsaffär är en chans att bygga långvariga relationer och ge kunder känslan av att ha hittat hem. Välkommen att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar

Rindögatan 19
Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun
3 695 000 kr
34 m²
1,5 rum
vån 8/8
2 712 kr/mån
108 676 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Östermalm
Smedsbacksgatan 28
Östermalm / Gärdet, Stockholms kommun
3 295 000 kr
36 m²
1,5 rum
vån 5/5
2 851 kr/mån
91 528 kr/m²
Välkommen till en smakfullt renoverad och välbevarad 1,5:a i mycket gott skick – högst upp i huset och helt insynsfri med balkong. Här bor du ljust, luftigt och yteffektivt med genomtänkt planlösning, välbevarade och klassisk funkischarm. Bostaden präglas av fina golv, högt i tak och stora fönster som ger ett generöst ljusinsläpp genom hela lägenheten. Elegant fullutrustat kök erbjuder gott om…
Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Östermalm
Visar alla 2