Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Erik Häger

Erik Häger

Om mig

Jag har arbetat som mäklare på Fastighetsbyrån sedan 2010. Att få hjälpa människor med deras bostadsaffär är något jag brinner för. Jag är Franchisetagare och mäklare på kontoret i Norra Djurgårdsstaden. Mitt dagliga mål är att varje kund ska vilja rekommendera oss vidare till nära och kära, och givetvis återkomma själv när det är dags för ny bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar
4 rum lägenhet på Settergatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Settergatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Settergatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Settergatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Settergatan 2 Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Settergatan 2

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Pris på förfrågan
100 m²
4 rum
vån 3
6 640 kr/mån

KOMMANDE FÖRSÄLJNING, ANMÄL ERT INTRESSE - visas 10 och 14 juni anmäl er på visning I ett av Norra Djurgårdsstadens bästa lägen ligger denna magiska 4:a med frontläge och vy mot Husarviken och Kungliga Nationalstadsparken. Magiskt balkong om ca 17 kvm. Stort vardagsrum med ljusinsläpp i 2 väderstreck och fri utsikt mot Husarviken. Kök med stilrena materialval och halvöppen planlösning mot…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Kommande

Bobergsgatan 71

Lägenhet
Norra Djurgårdsstaden, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
3 895 000 kr
39,3 m²
1,5 rum
vån 2
2 615 kr/mån
99 109 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden
Fastighetsbyrån Stockholm – Norra Djurgårdsstaden

Visar alla 2