- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Stenungsund
- Hanna Palmgren
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Hakefjordsvägen 23
Stenungsund, Stenungsunds kommun
122 m²
5 rum
Slutpris 4 000 000 kr
Fastighetsbyrån Stenungsund
Maps Data: Google © 2026
Arturs väg 57
Stora Höga, Stenungsunds kommun
112 m²
4 rum
Slutpris 4 895 000 kr
Fastighetsbyrån Stenungsund

Södra Anrås 305
Stora Höga, Stenungsunds kommun
50+50 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 050 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Stenungsund

Nötvivelvägen 27
Stenungsund - Tätort, Stenungsunds kommun
130 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Stenungsund

Brudhammar 123
Stenungsund - Tätort, Stenungsunds kommun
120 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 4 100 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Stenungsund
Visar alla 5