Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Joacim Mattisson

Joacim Mattisson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bigarråstigen 8181, Tredenborg, Sölvesborgs kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Bigarråstigen 8181

Fritidshus
Tredenborg, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

69+34 m²

3 rum

313 m²

Slutpris 2 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Schackvägen 2, Kämpaslätten, Sölvesborgs kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Schackvägen 2

Lägenhet
Kämpaslätten, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

93,5 m²

3 rum

4 353 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr+1 %

24 599 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Bifrostvägen 7095, Grönslätt, Sölvesborgs kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Bifrostvägen 7095

Fritidshus
Grönslätt, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

99+42 m²

4 rum

1 617 m²

Slutpris 2 900 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Målarevägen 14, Tivoli, Sölvesborgs kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Målarevägen 14

Villa
Tivoli, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

100+61 m²

4 rum

600 m²

Slutpris 1 625 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Hanövägen 18, Falkvik, Sölvesborgs kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Hanövägen 18

Villa
Falkvik, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

103+103 m²

4 rum

770 m²

Slutpris 2 475 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Pianovägen 5396, Sandviken, Sölvesborgs kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Pianovägen 5396

Fritidshus
Sandviken, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

56 m²

3 rum

Slutpris 1 550 000 kr+20 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Nyhavavägen 17, Nogersund, Sölvesborgs kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Nyhavavägen 17

Villa
Nogersund, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

106+106 m²

5 rum

846 m²

Slutpris 1 950 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jul. 2025

Klosterplan 1D

Lägenhet
Centralt, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

56 m²

2 rum

4 323 kr/mån

Slutpris 895 000 kr±0 %

15 982 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
M/S Mazedas väg 15, Djupekås, Sölvesborgs kommun
  • Såld 25 jul. 2025

M/S Mazedas väg 15

Villa
Djupekås, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

165 m²

5 rum

1 106 m²

Slutpris 4 100 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jul. 2025

Munkvägen 2D

Lägenhet
Centralt, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

60,5 m²

2 rum

3 293 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-6 %

10 744 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Korallvägen 17, Falkvik, Sölvesborgs kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Korallvägen 17

Villa
Falkvik, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

112 m²

5 rum

1 041 m²

Slutpris 2 500 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Nabbavägen 8427, Tredenborg, Sölvesborgs kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Nabbavägen 8427

Fritidshus
Tredenborg, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

101 m²

4 rum

461 m²

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Riggarevägen 6, Falkvik, Sölvesborgs kommun
  • Såld 29 jun. 2025

Riggarevägen 6

Villa
Falkvik, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

112+139 m²

5 rum

934 m²

Slutpris 1 050 000 kr-30 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Rödvensvägen 5F, Falkvik, Sölvesborgs kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Rödvensvägen 5F

Radhus
Falkvik, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

112 m²

4 rum

191 m²

Slutpris 1 500 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Skogshagevägen 44, Skogshagen/hällevik, Sölvesborgs kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Skogshagevägen 44

Fritidshus
Skogshagen/hällevik, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

69 m²

3 rum

690 m²

Slutpris 1 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Schackvägen 22, Centralt, Sölvesborgs kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Schackvägen 22

Lägenhet
Centralt, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

93,5 m²

3 rum

4 353 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

29 947 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Vångavägen 2

Villa
Mjällby, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

148+35 m²

7 rum

1 112 m²

Slutpris 820 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg

Visar 26 - 42 av 42