Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Jennifer Törnkvist

Jennifer Törnkvist

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Armégatan 29, vån 2

Lägenhet
Västra Skogen, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

79 m²

3 rum

5 691 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 650 000 kr+3 %

58 861 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Råsundavägen 63

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

33 m²

1,5 rum

2 371 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 590 000 kr+4 %

78 485 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Ekensbergsvägen 87 C

Lägenhet
Råsunda / Vireberg, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

63 m²

2 rum

3 343 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr+4 %

59 524 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Krysshammarvägen 38, vån 3

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

81,6 m²

3 rum

6 493 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr±0 %

44 118 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Fogdevreten 4

Lägenhet
Karolinska, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

34 m²

1 rum

2 365 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr+9 %

66 912 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Carl Malmstens väg 6, vån 7 av 7 - visningen 25/8 är inställd

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

70,9 m²

2,5 rum

3 614 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 070 000 kr+2 %

57 405 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Åsvägen 5

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

52 m²

2 rum

3 901 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr+2 %

68 269 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 aug. 2025

Hannebergsgatan 15, 2tr

Lägenhet
Centrala Solna, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

77 m²

3 rum

3 869 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr+4 %

53 896 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025

Hasselstigen 6

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

55 m²

2 rum

2 733 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 230 000 kr+12 %

58 727 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Östervägen 10, vån 3

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

40 m²

1 rum

2 992 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 735 000 kr+10 %

68 375 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Östervägen 8

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

46 m²

1,5 rum

2 541 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

64 130 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Parkvägen 2

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

42 m²

2 rum

2 888 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 380 000 kr-3 %

80 476 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Uppfartsvägen 14

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

45 m²

1,5 rum

1 863 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

73 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Hasselstigen 4, vån 5 av 5

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

71 m²

3 rum

5 009 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr+9 %

70 423 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Jungfrudansen 7

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

36 m²

1 rum

2 316 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

58 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Blomgatan 18

Lägenhet
Rudviken, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

71 m²

3 rum

3 407 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 550 000 kr+1 %

64 085 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Förrådsgatan 7

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

58 m²

2 rum

3 449 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

68 966 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Lövgatan 49

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

83 m²

3,5 rum

5 094 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+3 %

49 398 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Regnstigen 4, vån 3

Lägenhet
Rudviken/ Solna C, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

43 m²

2 rum

2 178 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+12 %

75 581 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Släggbacken 4

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

70 m²

3 rum

4 222 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 395 000 kr-3 %

48 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Andersvägen 6

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

51 m²

1 rum

3 455 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr+2 %

50 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Framnäsbacken 7

Lägenhet
Skytteholm, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

85 m²

3 rum

3 745 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr+5 %

49 412 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Sagagatan 11

Lägenhet
Solna Centrum, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

57 m²

2 rum

5 239 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

60 526 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2025

Förrådsgatan 7

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

34 m²

1,5 rum

2 022 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+8 %

79 412 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Östervägen 10, vån 4 av 4

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Fastighetsbyrån Solna

38 m²

1 rum

2 842 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr±0 %

68 421 kr/m²

Fastighetsbyrån Solna
Fastighetsbyrån Solna

Visar 51 - 75 av 75