Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare William Bemarre

William Bemarre

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Broby ängsväg 18

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

151 m²

5 rum

1 234 m²

Slutpris 3 800 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Drejarvägen 5

Radhus
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

133+7 m²

6 rum

420 m²

Slutpris 4 050 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Varnbäcksvägen 90

Radhus
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

96,5 m²

4 rum

4 768 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

23 834 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Nysättravägen 15A

Lägenhet
Brunnsäng, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

64,5 m²

3 rum

5 006 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

25 581 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Ravinvägen 2

Radhus
Mariekäll, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

109 m²

4 rum

417 m²

Slutpris 4 000 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Fornhöjdsvägen 46

Lägenhet
Fornhöjden, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

74,5 m²

3 rum

6 982 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 880 000 kr-12 %

11 812 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Elsarostigen 6

Lägenhet
Brunnsäng, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

2 rum

4 913 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 475 000 kr±0 %

24 583 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Reliefstigen 27

Radhus
Lina Hage, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

118 m²

5 rum

165 m²

Slutpris 3 650 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Vråkstigen 10

Villa
Viksberg, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

73+14 m²

3 rum

1 228 m²

Slutpris 3 560 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Doktor Martingatan 1B

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

95 m²

4 rum

7 759 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

28 368 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Erikshällsgatan 21A

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

70,7 m²

3 rum

4 196 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

25 460 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 mar. 2026

Heimdallsvägen 7

Lägenhet
Blombacka, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

2 rum

4 544 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 095 000 kr±0 %

18 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Vikingavägen 1A

Lägenhet
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

2 rum

4 821 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 110 000 kr+12 %

18 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Villavägen 6

Villa
Björnlunda, Gnesta kommun
Fastighetsbyrån Gnesta

94 m²

3 rum

1 440 m²

Slutpris 2 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Gnesta
Fastighetsbyrån Gnesta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 mar. 2026

Nöckna Hage 19

Fritidshus
Mörkö, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

57 m²

3 rum

Slutpris 700 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Ägostigen 6

Radhus
Bårsta, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

119 m²

5 rum

209 m²

Slutpris 3 870 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Flugfiskegatan 1M

Radhus
Glasberga Sjöstad, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

132 m²

5 rum

162 m²

Slutpris 4 500 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Högmovägen 57

Radhus
Västergård, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

109 m²

5 rum

7 853 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

22 890 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Rosenhöjdsvägen 17

Lägenhet
Rosenlund, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

65 m²

2 rum

5 541 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 640 000 kr-3 %

25 231 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Kummelvägen 19

Villa
Östertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

146+81 m²

7 rum

870 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Domarstigen 15

Villa
Ronna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

117+99 m²

8 rum

1 237 m²

Slutpris 3 810 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Hertig Carls väg 40 A

Lägenhet
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

50 m²

2 rum

3 587 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr-8 %

23 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Törnrosavägen 1

Lägenhet
Karlhov, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

72,1 m²

3 rum

4 810 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

20 735 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Orienteringsstigen 41E

Radhus
Geneta, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

140 m²

5 rum

5 326 kr/mån

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

23 929 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Karlsviksgränd 3

Radhus
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

123 m²

5 rum

197 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje

Visar 1 - 25 av 64