- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Södertälje
- Thomas Aslan
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Rosenhöjdsvägen 22
Rosenlund, Södertälje kommun
87 m²
3 rum
- Hiss
Slutpris 1 230 000 kr-5 %
14 138 kr/m²
Fastighetsbyrån Södertälje
Visar alla 1