Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Södertälje

Fastighetsbyrån Södertälje

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Förvaltarvägen 49

Villa
Saltskog, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

110 m²

238 m²

Slutpris 2 900 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Vivägen 4, Hölö, Södertälje kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Vivägen 4

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

68+68 m²

4 rum

1 605 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 745 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025

Lagmansvägen 7A

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

3 rum

4 177 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 775 000 kr-1 %

29 583 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Hagagatan 26

Lägenhet
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

70 m²

3 rum

3 625 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

21 357 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Rosenhöjdsvägen 26

Lägenhet
Rosenlund, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

64 m²

2 rum

5 027 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 685 000 kr-1 %

26 328 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Doktor Martingatan 1A

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

81 m²

3 rum

6 485 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

29 012 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Båtsman Lobergs gata 12F

Radhus
Glasberga Sjöstad, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

130+12 m²

5 rum

363 m²

Slutpris 5 400 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Heimdallsvägen 7

Lägenhet
Blombacka, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

65 m²

2 rum

5 454 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

17 692 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Elsarostigen 4

Lägenhet
Brunnsäng, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

59 m²

2 rum

4 804 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 275 000 kr-2 %

21 610 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Hyvelgränd 1

Lägenhet
Östertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

52 m²

2 rum

3 972 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr+3 %

38 462 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Granövägen 44

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

92,5 m²

4 rum

8 108 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 800 000 kr-16 %

8 649 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Plommongränd 4

Villa
Högloft, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

114+106 m²

6 rum

809 m²

Slutpris 4 850 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Karlslundsgatan 18

Lägenhet
Bårsta, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

2 rum

3 706 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

23 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Varnbäcksvägen 12

Radhus
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

96,5 m²

4 rum

4 585 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

25 855 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Elsarostigen 8, Södertälje, Södertälje kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Elsarostigen 8

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

86,5 m²

4 rum

6 429 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

19 075 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Elsarostigen 8

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

70 m²

3 rum

5 475 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

17 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Floraborgsvägen 50

Radhus
Brunnsäng, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

116+5 m²

5 rum

170 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025

Blåbärsstigen 5

Radhus
Ritorp, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

101 m²

4 rum

8 020 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

26 238 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Rosenhöjdsvägen 22

Lägenhet
Rosenlund, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

109 m²

4 rum

8 091 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

18 303 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Hackspettstigen 19

Villa
Viksberg, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

54 m²

1 358 m²

Slutpris 3 150 000 kr+37 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Mariekällgatan 38

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

58,5 m²

2 rum

4 644 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

27 265 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Hertig Carls Väg 30

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

45 m²

2 rum

3 603 kr/mån

Slutpris 1 280 000 kr-1 %

28 444 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Östergatan 50

Lägenhet
Grusåsen, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

73,5 m²

3 rum

4 533 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

24 490 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Västgötagatan 6

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

49 m²

2 rum

4 977 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr-10 %

18 265 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Fornhöjdsvägen 20

Lägenhet
Fornhöjden, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

62 m²

2 rum

3 910 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 220 000 kr-6 %

19 677 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje

Visar 201 - 225 av 347