Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Södertälje

Fastighetsbyrån Södertälje

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Östra kanalgatan 10

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

117,5 m²

4 rum

7 779 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr±0 %

23 830 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Ägostigen 6

Radhus
Bårsta, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

119 m²

5 rum

209 m²

Slutpris 3 870 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Almviksvägen 8

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

83 m²

3 rum

6 383 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr+3 %

23 494 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Flugfiskegatan 1M

Radhus
Glasberga Sjöstad, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

132 m²

5 rum

162 m²

Slutpris 4 500 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Järnagatan 1

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

21 m²

1 rum

450 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr-2 %

55 952 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Högmovägen 57

Radhus
Västergård, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

109 m²

5 rum

7 853 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

22 890 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Nysättravägen 15A

Lägenhet
Brunnsäng, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

63,5 m²

3 rum

5 202 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-9 %

23 622 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Amerikagatan 45A

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

2 rum

4 139 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr±0 %

32 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 mar. 2026

Skolvägen 1R

Lägenhet
Mölnbo, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

61 m²

3 rum

4 929 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 485 000 kr±0 %

24 344 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2026

Karlslundsgatan 20

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

77 m²

3 rum

4 633 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-6 %

21 429 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Jägarvägen 1

Villa
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

129+129 m²

961 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Rosenhöjdsvägen 17

Lägenhet
Rosenlund, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

65 m²

2 rum

5 541 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 640 000 kr-3 %

25 231 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Herrgårdsvägen 6

Villa
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

114,5 m²

5 rum

6 402 kr/mån

Slutpris 2 600 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Hälsovägen 2A

Lägenhet
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

55 m²

2 rum

3 772 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

30 909 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Elsarostigen 4

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

58 m²

2 rum

4 656 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 225 000 kr-5 %

21 121 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Mölnbovägen 23M

Lägenhet
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

46 m²

1 rum

3 438 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

25 978 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026

Lingonstigen 3

Lägenhet
Nydala, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

45 m²

2 rum

3 693 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

28 889 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Vallhöjdsvägen 7

Lägenhet
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

65 m²

2 rum

4 407 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

45 385 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Kummelvägen 19

Villa
Östertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

146+81 m²

7 rum

870 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Domarstigen 15

Villa
Ronna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

117+99 m²

8 rum

1 237 m²

Slutpris 3 810 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2026

Bergviksgatan 10

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

82 m²

3 rum

5 989 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 735 000 kr-4 %

45 549 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Hertig Carls väg 40 A

Lägenhet
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

50 m²

2 rum

3 587 kr/mån

Slutpris 1 150 000 kr-8 %

23 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Vreta 15

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

138 m²

4 rum

1 970 m²

Slutpris 3 800 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Ägostigen 29

Radhus
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

119 m²

5 rum

209 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 675 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Paradisgränd 3

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

37 m²

2 rum

3 610 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

32 432 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje

Visar 76 - 100 av 345