Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Paulina Uebel

Paulina Uebel

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Hälsovägen 2A

Lägenhet
Södertälje Södra, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

55 m²

2 rum

3 772 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

30 909 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Rönnvägen 15A

Lägenhet
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

70 m²

2 rum

4 578 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 720 000 kr+14 %

38 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Karlslundsgatan 18

Lägenhet
Bårsta, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

60 m²

2 rum

3 706 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

23 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Västgötagatan 6

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

49 m²

2 rum

4 977 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr-10 %

18 265 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Dalgatan 11A

Lägenhet
Centrala Södertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

25,5 m²

1 rum

1 593 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-16 %

29 412 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Sågverksvägen 35

Lägenhet
Östertälje, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

71 m²

3 rum

5 340 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

37 324 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Rönnvägen 15B

Lägenhet
Järna, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

82 m²

3 rum

5 269 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+5 %

37 195 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Åsbovägen 14

Radhus
Ritorp, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

117 m²

5 rum

202 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Bergsgatan 10

Lägenhet
Bergvik, Södertälje kommun
Fastighetsbyrån Södertälje

93 m²

3 rum

7 536 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 220 000 kr+3 %

34 624 kr/m²

Fastighetsbyrån Södertälje
Fastighetsbyrån Södertälje

Visar alla 9