Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Maja Sköld

Maja Sköld

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Dalvägen 6, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Dalvägen 6

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

102+30 m²

4 rum

1 000 m²

Slutpris 720 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Hägnavägen 25, Vågbro, Söderhamns kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Hägnavägen 25

Villa
Vågbro, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

122+100 m²

4 rum

875 m²

Slutpris 1 600 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Abraham Bäckgatan 8, Klossdammen, Söderhamns kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Abraham Bäckgatan 8

Lägenhet
Klossdammen, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

72 m²

3 rum

5 003 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-14 %

13 194 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Ringa 401

Villa
Norrala, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

130 m²

6 rum

Slutpris 1 750 000 kr
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Ängsvägen 12, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 26 apr. 2026

Ängsvägen 12

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

74+113 m²

5 rum

562 m²
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Sofieholm 827 & 829, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Sofieholm 827 & 829

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

72 m²

4 rum

5 340 m²

Slutpris 2 395 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Ringvägen 9C

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

73,5 m²

3 rum

Slutpris 850 000 kr

11 565 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Hasselstigen 50, Klossdammen, Söderhamns kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Hasselstigen 50

Radhus
Klossdammen, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

76 m²

3 rum

4 657 kr/mån

Slutpris 850 000 kr+31 %

11 184 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Tomtebovägen 5, Stugsund, Söderhamns kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Tomtebovägen 5

Villa
Stugsund, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

146 m²

6 rum

1 051 m²

Slutpris 1 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Abraham Bäckgatan 11 D, Klossdammen, Söderhamns kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Abraham Bäckgatan 11 D

Lägenhet
Klossdammen, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

53,5 m²

2 rum

4 272 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 530 000 kr-18 %

9 907 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Faxegatan 1, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Faxegatan 1

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

86+101 m²

5 rum

852 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Kaptensgatan 3 A, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Kaptensgatan 3 A

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

95,8 m²

4 rum

5 801 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 815 000 kr+3 %

8 507 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Abraham Bäckgatan 11 D, Klossdammen, Söderhamns kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Abraham Bäckgatan 11 D

Lägenhet
Klossdammen, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

59 m²

2 rum

4 476 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 720 000 kr-4 %

12 203 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Norralavägen 46, Vågbro, Söderhamns kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Norralavägen 46

Villa
Vågbro, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

98+60 m²

4 rum

1 012 m²

Slutpris 700 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Abraham Bäckgatan 9 D, Klossdammen, Söderhamns kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Abraham Bäckgatan 9 D

Lägenhet
Klossdammen, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

72,5 m²

3 rum

5 794 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 700 000 kr-7 %

9 655 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Jämtlandsvägen 9, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Jämtlandsvägen 9

Radhus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

87+87 m²

3 rum

405 m²

Slutpris 1 350 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Blekarvägen 4, MO, Söderhamns kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Blekarvägen 4

Villa
MO, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

92+121 m²

3 rum

1 182 m²

Slutpris 1 150 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Ringvägen 7 B, Klossdammen, Söderhamns kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Ringvägen 7 B

Lägenhet
Klossdammen, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

73,5 m²

3 rum

3 706 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 680 000 kr-9 %

9 252 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Norrtullsgatan 23 A, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Norrtullsgatan 23 A

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

70,5 m²

2 rum

4 782 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 550 000 kr±0 %

7 801 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Källvik 914, Skärgården, Söderhamns kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Källvik 914

Fritidshus
Skärgården, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

55 m²

2 000 m²

Slutpris 2 900 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Kjerattvägen 8, Sandarne, Söderhamns kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Kjerattvägen 8

Lägenhet
Sandarne, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

104 m²

4 rum

5 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr±0 %

9 135 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Norrtullsgatan 21 C, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 10 dec. 2025

Norrtullsgatan 21 C

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

128 m²

5 rum

7 171 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-3 %

13 672 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Nylandsgatan 4, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Nylandsgatan 4

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

53,5 m²

2 rum

2 927 kr/mån

Slutpris 310 000 kr-5 %

5 794 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Kinsta 291, Kinsta, Söderhamns kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Kinsta 291

Villa
Kinsta, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

120+72 m²

5 rum

4 958 m²

Slutpris 930 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Alevägen 4, Norrala, Söderhamns kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Alevägen 4

Villa
Norrala, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

126+59 m²

6 rum

1 055 m²

Slutpris 400 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn

Visar 1 - 25 av 41