Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Jessica Edlund

Jessica Edlund

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kasuddsvägen 9, Granön, Söderhamns kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Kasuddsvägen 9

Fritidshus
Granön, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

78+14 m²

4 rum

1 957 m²

Slutpris 1 000 000 kr-20 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Nymålavägen 149, Stugsund, Söderhamns kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Nymålavägen 149

Radhus
Stugsund, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

97,5 m²

3 rum

5 567 kr/mån

Slutpris 790 000 kr±0 %

8 103 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Odengatan 12A, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Odengatan 12A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

77 m²

3 rum

2 960 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 625 000 kr-4 %

21 104 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Östanbovägen 2, Sandarne, Söderhamns kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Östanbovägen 2

Villa
Sandarne, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

94+60 m²

4 rum

1 125 m²
  • Uteplats

Slutpris 940 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Hygabacka 28, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Hygabacka 28

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

78 m²

3 rum

913 m²

Slutpris 770 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Hällagatan 35, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Hällagatan 35

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

87+35 m²

4 rum

1 150 m²

Slutpris 1 075 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Stråtjära 745, Stråtjära, Söderhamns kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Stråtjära 745

Fritidshus
Stråtjära, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

95+15 m²

4 rum

900 m²

Slutpris 1 050 000 kr-22 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Lotan Sörflyvägen 2694, Kilafors, Bollnäs kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Lotan Sörflyvägen 2694

Villa
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

85+10 m²

3 rum

5 155 m²

Slutpris 1 850 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Storsvedvägen 23, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Storsvedvägen 23

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

154 m²

4 rum

1 986 m²

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Öratjärn 146, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Öratjärn 146

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

86 m²

4 rum

1 665 m²

Slutpris 450 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Ringvägen 3 C, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Ringvägen 3 C

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

69 m²

3 rum

3 470 kr/mån

Slutpris 750 000 kr-5 %

10 870 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Långgatan 19 A, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Långgatan 19 A

Lägenhet
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

60 m²

2 rum

2 307 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr-7 %

16 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Vretvägen 9, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Vretvägen 9

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

98+98 m²

4 rum

888 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 125 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Trumslagaregatan 19, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Trumslagaregatan 19

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

134+30 m²

6 rum

636 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Hedenvägen 45, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Hedenvägen 45

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

106+65 m²

5 rum

1 590 m²

Slutpris 1 965 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Skogs-Böle 663, Stråtjära, Söderhamns kommun
  • Såld 21 sep. 2025

Skogs-Böle 663

Villa
Stråtjära, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

75 m²

3 rum

1 189 m²
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Tunnelvägen 7, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Tunnelvägen 7

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

160+80 m²

6 rum

1 150 m²

Slutpris 1 300 000 kr-18 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Viravägen 5, Sandarne, Söderhamns kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Viravägen 5

Villa
Sandarne, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

102 m²

4 rum

855 m²

Slutpris 805 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Glössbo Vitmyrsvägen 8719, Rengsjö, Bollnäs kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Glössbo Vitmyrsvägen 8719

Villa
Rengsjö, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

96+96 m²

4 rum

1 484 m²

Slutpris 1 200 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Renskullen 47

Radhus
Bollnäs, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

121 m²

4 rum

7 045 kr/mån

Slutpris 1 190 000 kr±0 %

9 835 kr/m²

Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fallrisgatan 5, Edsbyn, Ovanåkers kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Fallrisgatan 5

Villa
Edsbyn, Ovanåkers kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs

206+146 m²

8 rum

1 150 m²

Slutpris 1 925 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs
Stålnäsvägen 218, Skärgården, Söderhamns kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Stålnäsvägen 218

Fritidshus
Skärgården, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

72+7 m²

3 rum

1 910 m²

Slutpris 3 670 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Källvägen 4, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Källvägen 4

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

96+85 m²

4 rum

1 046 m²

Slutpris 700 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Nymålavägen 154, Stugsund, Söderhamns kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Nymålavägen 154

Radhus
Stugsund, Söderhamns kommun
Fastighetsbyrån Söderhamn

98 m²

4 rum

5 584 kr/mån

Slutpris 530 000 kr-21 %

5 408 kr/m²

Fastighetsbyrån Söderhamn
Fastighetsbyrån Söderhamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Sundsjön 7069

Fritidshus
Kilafors, Bollnäs kommun
Fastighetsbyrån Bollnäs
731 m²

Slutpris 845 000 kr+35 %
Fastighetsbyrån Bollnäs
Fastighetsbyrån Bollnäs

Visar 26 - 50 av 82