Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Skurup

Fastighetsbyrån Skurup

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jan. 2026

Kullaborgsvägen 12C

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

81 m²

3 rum

4 479 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

28 395 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Stinsvägen 2, Skivarp, Skurups kommun
  • Såld 29 dec. 2025

Stinsvägen 2

Radhus
Skivarp, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

84,8 m²

3 rum

4 995 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

15 920 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 dec. 2025

Mattias Ols väg 10

Villa
Abbekås, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

171 m²

7 rum

1 058 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Östergatan 8, Centrala Skurup, Skurups kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Östergatan 8

Villa
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

250+100 m²

5 rum

1 068 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Södergatan 6

Radhus
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

150 m²

5 rum

273 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Östergatan 32

Villa
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

134+65 m²

4 rum

922 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 150 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Hästhagsvägen 14E

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

99 m²

4 rum

5 474 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr-6 %

22 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 nov. 2025

Hörlins väg 33

Lägenhet
Rydsgård, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

114 m²

5 rum

5 414 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 775 000 kr-4 %

15 570 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Lokvägen 8

Villa
Skivarp, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

180 m²

5 rum

858 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 950 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Nyvångsvägen 11B

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

99 m²

4 rum

5 291 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

22 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 okt. 2025

Lindby 182

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

107+25 m²

5 rum

1 385 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Kullaborgsvägen 14A

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

81 m²

3 rum

4 479 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

28 395 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Bygatan 5B

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

106 m²

3,5 rum

5 477 kr/mån

Slutpris 1 710 000 kr-10 %

16 132 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Vaktgatan 5 A

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

48 m²

2 rum

3 900 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

22 917 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Rödhakevägen 27

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

144 m²

4 rum

361 m²

Slutpris 2 300 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Enskiftesgatan 8

Lägenhet
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

76,5 m²

3 rum

5 500 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

23 529 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Nyvångsvägen 7B

Radhus
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

107 m²

4 rum

5 719 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

21 028 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Gamla fabriksgatan 6

Radhus
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

65 m²

4 rum

160 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Mejerigatan 12 c

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

50 m²

2 rum

4 845 kr/mån

Slutpris 950 000 kr-5 %

19 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 aug. 2025

Prästgatan 26

Villa
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

123+75 m²

5 rum

993 m²

Slutpris 2 350 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Björkhemsvägen 7

Villa
Skivarp, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

85+63 m²

4 rum

1 000 m²

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025

Stinsvägen 13

Lägenhet
Skivarp, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

133 m²

6 rum

4 633 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 395 000 kr-7 %

10 489 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Slimminge 374

Villa
Slimminge, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

203 m²

6 rum

2 249 m²

Slutpris 3 100 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Sommarhagens väg 8

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

108+7 m²

5 rum

735 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 425 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Ängsullsgatan 4A

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

100 m²

3 rum

7 009 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

23 950 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup

Visar 26 - 50 av 65