Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Berniz Ismail

Berniz Ismail

Om mig

Jag har arbetat på Fastighetsbyrån sedan 2016. Med en tidigare karriär som inredare kan jag konsten att matcha rätt kund med rätt bostad. Jag har förstått att det är en nervös process för både köpare och säljare och därför tycker jag att det är superviktigt att som mäklare vara tillgänglig och lyhörd. Jag ser det som en förutsättning för att kunna skapa trygghet och långa relationer. Tveka inte att kontakta mig om ni vill prata försäljning eller vill ha ett uppdaterat värde på er bostad!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Skräddaregatan 24

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

83 m²

3 rum

245 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Syrénvägen 2

Villa
Skivarp, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

106+106 m²

4 rum

1 096 m²

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2026

Sulkygatan 13

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

152 m²

6 rum

Slutpris 4 325 000 kr
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 apr. 2026

Hästhagsvägen 12C

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

81 m²

3 rum

Slutpris 2 250 000 kr

27 778 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Slimminge 592

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

89 m²

5 rum

Slutpris 2 995 000 kr
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Saritslöv 612

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

152 m²

6 rum

1 840 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Västergatan 21

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

128+63 m²

4 rum

952 m²

Slutpris 3 350 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Enskiftesgatan 84

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

64 m²

2 rum

5 136 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

22 656 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 feb. 2026

Pilgatan 1

Radhus
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

100+100 m²

4 rum

533 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 380 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Hästhagsvägen 12D

Lägenhet
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

81 m²

3 rum

4 478 kr/mån

Slutpris 2 350 000 kr+2 %

29 012 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jan. 2026

Kullaborgsvägen 12C

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

81 m²

3 rum

4 479 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

28 395 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Södergatan 6

Radhus
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

150 m²

5 rum

273 m²

Slutpris 3 400 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 nov. 2025

Hörlins väg 33

Lägenhet
Rydsgård, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

114 m²

5 rum

5 414 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 775 000 kr-4 %

15 570 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Nyvångsvägen 11B

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

99 m²

4 rum

5 291 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

22 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Kullaborgsvägen 14A

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

81 m²

3 rum

4 479 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

28 395 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Bygatan 5B

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

106 m²

3,5 rum

5 477 kr/mån

Slutpris 1 710 000 kr-10 %

16 132 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Enskiftesgatan 8

Lägenhet
Centrala Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

76,5 m²

3 rum

5 500 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

23 529 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Nyvångsvägen 7B

Radhus
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

107 m²

4 rum

5 719 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

21 028 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Mejerigatan 12 c

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

50 m²

2 rum

4 845 kr/mån

Slutpris 950 000 kr-5 %

19 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Slimminge 374

Villa
Slimminge, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

203 m²

6 rum

2 249 m²

Slutpris 3 100 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Stattenagatan 9A

Lägenhet
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

38 m²

1 rum

2 733 kr/mån

Slutpris 520 000 kr-13 %

13 684 kr/m²

Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Östersjögatan 21

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

101+38 m²

3 rum

827 m²

Slutpris 3 330 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Tegelladan 19

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

70 m²

2 rum

510 m²

Slutpris 1 150 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Tegelladan 18

Villa
Skurup, Skurups kommun
Fastighetsbyrån Skurup

196 m²

8 rum

530 m²

Slutpris 4 800 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Skurup
Fastighetsbyrån Skurup

Visar alla 24