Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Skövde

Fastighetsbyrån Skövde

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Värsås, Skövde kommun

Eneborgsvägen 36

Radhus
Värsås, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 850 000 kr
104 m²
4 rum
655 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Häggum, Skövde kommun
Budgivning pågår

Häggum Bränneberg 3

Fritidshus
Häggum, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
595 000 kr
82 m²
4 rum
5 291 m² tomt
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
villa på Släntvägen 3 Hentorp, Skövde kommun - bild 1
villa på Släntvägen 3 Hentorp, Skövde kommun - bild 2
villa på Släntvägen 3 Hentorp, Skövde kommun - bild 3
villa på Släntvägen 3 Hentorp, Skövde kommun - bild 4
villa på Släntvägen 3 Hentorp, Skövde kommun - bild 5

Släntvägen 3

Villa
Hentorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
4 695 000 kr
112 + 112 m²
900 m² tomt

Med ett diskret uttryck mot gatan, som en dold pärla, väntar denna vitputsade familjevilla. Bakom fasaden på detta hus anno 1955, stoltserar ett stilfullt hem, med en yta större än du först anar. Här lagar du mat i ett stort och trendigt kök, duschar till musik från högtalare i taket och laddar bilen utanför huset medan en automover sköter gräsmattan. Renoveringslistan är lång och uppvärmningen…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
5 rum villa på Varola Stenholmen  Varola, Skövde kommun - bild 1
5 rum villa på Varola Stenholmen  Varola, Skövde kommun - bild 2
5 rum villa på Varola Stenholmen  Varola, Skövde kommun - bild 3
5 rum villa på Varola Stenholmen  Varola, Skövde kommun - bild 4
5 rum villa på Varola Stenholmen  Varola, Skövde kommun - bild 5

Varola Stenholmen

Villa
Varola, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 495 000 kr
130 + 32 m²
5 rum
1 236 m² tomt

Varmt välkommen till en unik fastighet med adress Varola Stenholmen. Denna rymliga tvåplansvilla genomsyras av charmiga detaljer från byggåret, men här har också mycket uppdaterats genom åren. Exteriört väntar två altaner, garage med förråd, vackra vyer och en rymlig tomt, med närhet till skog och natur. Här bor du lantligt samtidigt som du snabbt och smidigt tar dig in till Skövde centrum. …

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
5 rum radhus på Ringblommegränd 1D Lunden, Skövde kommun - bild 1
5 rum radhus på Ringblommegränd 1D Lunden, Skövde kommun - bild 2
5 rum radhus på Ringblommegränd 1D Lunden, Skövde kommun - bild 3
5 rum radhus på Ringblommegränd 1D Lunden, Skövde kommun - bild 4
5 rum radhus på Ringblommegränd 1D Lunden, Skövde kommun - bild 5

Ringblommegränd 1D

Radhus
Lunden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
2 645 000 kr
112,5 m²
5 rum
5 600 kr/mån
23 511 kr/m²

Varmt välkommen till ett tvåplansradhus i populära och familjevänliga Lunden! Bostaden andas nybyggt och modernt från golv till tak. Inom bostadens fyra väggar presenteras ett ljust och tidsenligt kök med öppen planlösning mot vardagsrummet, två helkaklade badrum, tvättstuga, allrum och tre sovrum. Ett stilsäkert parkettgolv löper genom hela bostaden och bidrar till det enhetliga intryck som…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
3 rum lägenhet på Rosenhagavägen 6B Rosenhaga, Skövde kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Rosenhagavägen 6B Rosenhaga, Skövde kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Rosenhagavägen 6B Rosenhaga, Skövde kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Rosenhagavägen 6B Rosenhaga, Skövde kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Rosenhagavägen 6B Rosenhaga, Skövde kommun - bild 5
Budgivning pågår

Rosenhagavägen 6B

Lägenhet
Rosenhaga, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
995 000 kr
82 m²
3 rum
vån 3/3
5 177 kr/mån
12 134 kr/m²

Med ett högt och attraktivt läge finner du denna välplanerade trea om 82 kvadratmeter. Bostaden erbjuder ljusa och trivsamma ytskikt samt en genomtänkt planlösning. Här finns ett rymligt, helkaklat badrum och en separat tvättstuga som förenklar vardagen. Den härliga balkongen bjuder in till avkoppling under sommarens varma dagar. Föreningen är trivsam och erbjuder goda parkeringsmöjligheter.…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Ryd, Skövde kommun
Budgivning pågår
Tis 26 maj kl 16:30

Gullhönevägen 11

Radhus
Ryd, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 995 000 kr
134 m²
4 rum
309 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Norrmalm, Skövde kommun
Mån 25 maj kl 17:00

Gransikagatan 1A

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 050 000 kr
50 m²
2 rum
vån 3/3
4 467 kr/mån
21 000 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
4 rum villa på Horn Bossgårdstorp  Horn, Skövde kommun - bild 1
4 rum villa på Horn Bossgårdstorp  Horn, Skövde kommun - bild 2
4 rum villa på Horn Bossgårdstorp  Horn, Skövde kommun - bild 3
Budgivning pågår

Horn Bossgårdstorp

Villa
Horn, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
2 595 000 kr
157 + 120 m²
4 rum
4 970 m² tomt
Budgivning pågår

Polstjärnevägen 3A

Villa
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
2 700 000 kr
132 + 135 m²
6 rum
638 m² tomt
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Norrmalm, Skövde kommun

Västerdalsgatan 22

Radhus
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
3 750 000 kr
194 m²
6 rum
524 m² tomt
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
2 rum lägenhet på Käpplundavägen 1C Norrmalm, Skövde kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Käpplundavägen 1C Norrmalm, Skövde kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Käpplundavägen 1C Norrmalm, Skövde kommun - bild 3

Käpplundavägen 1C

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 075 000 kr
49 m²
2 rum
vån 3/3
3 392 kr/mån
21 939 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
1 rum lägenhet på Henrik Gjutares gata 32E Norrmalm, Skövde kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Henrik Gjutares gata 32E Norrmalm, Skövde kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Henrik Gjutares gata 32E Norrmalm, Skövde kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Henrik Gjutares gata 32E Norrmalm, Skövde kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Henrik Gjutares gata 32E Norrmalm, Skövde kommun - bild 5

Henrik Gjutares gata 32E

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
695 000 kr
37,5 m²
1 rum
vån 1/3
2 864 kr/mån
18 533 kr/m²

På omtyckta Norrmalm finner du denna välplanerade etta om 37.5 kvm. Lägenheten har fina parkettgolv, ett ljust rymligt kök och vardagsrummet har ett stort fönsterparti som fyller rummet med ett härligt ljusinsläpp. Härifrån når du balkongen i söderläge, där du kan njuta av solen stor del av dagen. Här har du möjlighet att sätta din egen prägel och skapa ditt nya drömhem. Kanske bevarar du eller…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Hentorp, Skövde kommun

Karl Dahlins väg 32 A

Lägenhet
Hentorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
585 000 kr
43 m²
1 rum
vån 3/3
3 421 kr/mån
13 605 kr/m²
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Våmb, Skövde kommun

Våmb Skarsjöliden

Tomt
Våmb, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
625 000 kr
9 591 m²
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
5 rum radhus på Hägnadsgatan 13A Trädgårdsstaden, Skövde kommun - bild 1
5 rum radhus på Hägnadsgatan 13A Trädgårdsstaden, Skövde kommun - bild 2
5 rum radhus på Hägnadsgatan 13A Trädgårdsstaden, Skövde kommun - bild 3
5 rum radhus på Hägnadsgatan 13A Trädgårdsstaden, Skövde kommun - bild 4
5 rum radhus på Hägnadsgatan 13A Trädgårdsstaden, Skövde kommun - bild 5

Hägnadsgatan 13A

Radhus
Trädgårdsstaden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
2 395 000 kr
106 m²
5 rum
7 101 kr/mån
22 594 kr/m²

Nu finns möjligheten att förvärva detta välplanerade radhus i populära Trädgårdsstaden. Radhuset är byggt 2019, vilket innebär att det bara är att flytta in. Två plan med totalt fyra sovrum, kök, vardagsrum och två helkaklade badrum. På baksidan av huset finns en stor uteplats med trädäck som sedan övergår till gräsmatta som sedan löper runt huset på gaveln. På framsidan av huset finns även en…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Skultorp, Skövde kommun

Byvägen 11A

Radhus
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 795 000 kr
95 m²
4 rum
6 843 kr/mån
18 895 kr/m²
Uteplats
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Lunden, Skövde kommun

Lundenvägen 31 B

Lägenhet
Lunden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 395 000 kr
92,5 m²
4 rum
vån 2/3
6 759 kr/mån
15 081 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Södermalm, Skövde kommun

Carlsrovägen 1A

Lägenhet
Södermalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
1 150 000 kr
51 m²
2 rum
vån 1/3
3 932 kr/mån
22 549 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
1 rum lägenhet på Stenkilsgatan 4 B Vasastaden, Skövde kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stenkilsgatan 4 B Vasastaden, Skövde kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stenkilsgatan 4 B Vasastaden, Skövde kommun - bild 3

Stenkilsgatan 4 B

Lägenhet
Vasastaden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
700 000 kr
25 m²
1 rum
vån 1/3
3 403 kr/mån
28 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
3 995 000 kr
90 + 16 m²
4 rum
25,2 ha tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
5 rum radhus på Kapellvägen 64H Billingssluttningen, Skövde kommun - bild 1
5 rum radhus på Kapellvägen 64H Billingssluttningen, Skövde kommun - bild 2
5 rum radhus på Kapellvägen 64H Billingssluttningen, Skövde kommun - bild 3

Kapellvägen 64H

Radhus
Billingssluttningen, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
3 395 000 kr
103 + 31 m²
5 rum
142 m² tomt

Fastighetsbyrån Skövde
450 000 kr
2 976 m²
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Hentorp, Skövde kommun
Tis 19 maj kl 16:30

Gröna Vägen 56B

Lägenhet
Hentorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde
995 000 kr
79 m²
3 rum
vån 1/3
5 695 kr/mån
12 595 kr/m²
Balkong
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde

Visar 26 - 49 av 49