Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Towe Frick

Towe Frick

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lundenvägen 41A, Lunden, Skövde kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Lundenvägen 41A

Lägenhet
Lunden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

40,5 m²

1 rum

3 257 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 710 000 kr+4 %

17 531 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Henrik Gjutares gata 26B, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Henrik Gjutares gata 26B

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

52,5 m²

2 rum

4 277 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr±0 %

20 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Storgatan 26A, Centrum, Skövde kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Storgatan 26A

Lägenhet
Centrum, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

62,5 m²

2 rum

2 904 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-11 %

26 400 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Repslagaregatan 3, Centrum, Skövde kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Repslagaregatan 3

Lägenhet
Centrum, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

67 m²

2 rum

4 894 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 785 000 kr-1 %

26 642 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Flistad Skattegården 1, Tidan, Skövde kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Flistad Skattegården 1

Villa
Tidan, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

120+24 m²

6 rum

8 282 m²

Slutpris 2 310 000 kr+18 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Industrigatan 4B, Skultorp, Skövde kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Industrigatan 4B

Lägenhet
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

61 m²

2 rum

4 127 kr/mån

Slutpris 450 000 kr±0 %

7 377 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Lars Olofs Gata 1C , Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Lars Olofs Gata 1C

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

63 m²

2 rum

4 296 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

20 556 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Industrigatan 4A, Skultorp, Skövde kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Industrigatan 4A

Lägenhet
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

78,5 m²

3 rum

6 366 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 600 000 kr-17 %

7 643 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde

Visar 26 - 33 av 33