Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Tarik Kudra

Tarik Kudra

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Tränggatan 4B

Lägenhet
Skövde, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

40 m²

1,5 rum

Slutpris 950 000 kr

23 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Bildhuggarevägen 3

Villa
Skövde, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

82 m²

4 rum

Slutpris 1 600 000 kr
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Lassagårdsgatan 176, Trädgårdsstaden, Skövde kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Lassagårdsgatan 176

Radhus
Trädgårdsstaden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

110 m²

5 rum

6 367 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr-8 %

21 364 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Kansligatan 7A, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Kansligatan 7A

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

64 m²

3 rum

4 330 kr/mån

Slutpris 1 310 000 kr-6 %

20 469 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Kaggelstorp Broholm , Igelstorp, Skövde kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Kaggelstorp Broholm

Villa
Igelstorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

71+55 m²

3 rum

2 042 m²
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr-29 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Fröjered Vilan 1, Fröjered, Tidaholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Fröjered Vilan 1

Villa
Fröjered, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

122 m²

6 rum

1 970 m²
  • Uteplats

Slutpris 825 000 kr-41 %
Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm
Varola Broholm 4, Varola, Skövde kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Varola Broholm 4

Villa
Varola, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

93+93 m²

4 rum

2 270 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Ringvägen 13, Ulvåker, Skövde kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Ringvägen 13

Villa
Ulvåker, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

113+116 m²

5 rum

969 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Sågartorpsvägen 8, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Sågartorpsvägen 8

Villa
Tidaholm, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

152+5 m²

6 rum

1 522 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm
Platåvägen 19B, Skultorp, Skövde kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Platåvägen 19B

Radhus
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

97 m²

4 rum

5 108 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

23 196 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Henrik Gjutares gata 24 B, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Henrik Gjutares gata 24 B

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

72 m²

3 rum

5 572 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 975 000 kr-11 %

13 542 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Lagmansgatan 33, Centrum, Tidaholms kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Lagmansgatan 33

Villa
Centrum, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

109+108 m²

5 rum

961 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 325 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm
Daggkåpevägen 21C, Dälderna, Skövde kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Daggkåpevägen 21C

Radhus
Dälderna, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

146+24 m²

5 rum

220 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Fröjered Sandbacken 2, Fröjered, Tidaholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Fröjered Sandbacken 2

Villa
Fröjered, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

100+20 m²

5 rum

680 m²
  • Uteplats

Slutpris 825 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm
Gransikagatan 10B, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Gransikagatan 10B

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

79 m²

3 rum

5 167 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr-9 %

18 924 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Skogsängsvägen 3, Segerstorp, Skövde kommun
  • Såld 14 sep. 2025

Skogsängsvägen 3

Villa
Segerstorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

102+50 m²

6 rum

1 209 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 195 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Tränggatan 5 C, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Tränggatan 5 C

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

46 m²

2 rum

3 788 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-5 %

20 652 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Norra Ringvägen 31, Centrum, Tidaholms kommun
  • Såld 6 sep. 2025

Norra Ringvägen 31

Lägenhet
Centrum, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

58 m²

2 rum

4 963 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 245 000 kr±0 %

4 224 kr/m²

Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm
Rotegatan 8, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Rotegatan 8

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

46,5 m²

2 rum

4 836 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 960 000 kr-4 %

20 645 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Folkungagatan 20 B, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Folkungagatan 20 B

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

75 m²

3 rum

3 654 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 475 000 kr-1 %

19 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Havstenavägen 32, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Havstenavägen 32

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

58 m²

2 rum

4 060 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 020 000 kr-7 %

17 586 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Södra Kungsvägen 27, Centrum, Tidaholms kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Södra Kungsvägen 27

Villa
Centrum, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

104+82 m²

5 rum

690 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 575 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm
Lassagårdsgatan 32, Trädgårdsstaden, Skövde kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Lassagårdsgatan 32

Radhus
Trädgårdsstaden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

148 m²

5 rum

450 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 375 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Majorsgatan 4 C

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

55 m²

2 rum

3 829 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr

25 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Hantverksgatan 15, Tidaholm, Tidaholms kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Hantverksgatan 15

Lägenhet
Tidaholm, Tidaholms kommun
Fastighetsbyrån Tidaholm

72,5 m²

3 rum

4 776 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 285 000 kr±0 %

3 931 kr/m²

Fastighetsbyrån Tidaholm
Fastighetsbyrån Tidaholm

Visar 1 - 25 av 32