Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Linnea Agorelius

Linnea Agorelius

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Mårum Olofstorp 2, Skövde, Skövde kommun
  • Såld 9 maj. 2026

Mårum Olofstorp 2

Villa
Skövde, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

180+69 m²

7 rum

3 473 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Varola Kyrkbacken 3, Varola, Skövde kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Varola Kyrkbacken 3

Radhus
Varola, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

85+33 m²

3 rum

635 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Rotegatan 10, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Rotegatan 10

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

46,6 m²

2 rum

4 744 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 665 000 kr-11 %

14 270 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Värsåsvägen 20, Västanå, Tibro kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Värsåsvägen 20

Villa
Västanå, Tibro kommun
Fastighetsbyrån Tibro

122+75 m²

6 rum

937 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Tibro
Fastighetsbyrån Tibro
Sveagatan 8A, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Sveagatan 8A

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

101 m²

4 rum

6 414 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 150 000 kr-5 %

21 287 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Mollstedts väg 3, Kvarnhagen, Tibro kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Mollstedts väg 3

Radhus
Kvarnhagen, Tibro kommun
Fastighetsbyrån Tibro

96 m²

4 rum

504 m²
  • Uteplats

Slutpris 915 000 kr-22 %
Fastighetsbyrån Tibro
Fastighetsbyrån Tibro
Sörgårdsvägen 15, Tidan, Skövde kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Sörgårdsvägen 15

Radhus
Tidan, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

73+35 m²

3 rum

120 m²
  • Uteplats

Slutpris 255 000 kr-27 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Kvarnvägen 2A, Centrum, Tibro kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Kvarnvägen 2A

Lägenhet
Centrum, Tibro kommun
Fastighetsbyrån Tibro

40,5 m²

1 rum

2 594 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 230 000 kr-8 %

5 679 kr/m²

Fastighetsbyrån Tibro
Fastighetsbyrån Tibro
Frostaliden 8, Frostaliden, Skövde kommun
  • Såld 8 feb. 2026

Frostaliden 8

Lägenhet
Frostaliden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

76 m²

3 rum

5 209 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

27 632 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Rosenhagavägen 4B , Rosenhaga, Skövde kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Rosenhagavägen 4B

Lägenhet
Rosenhaga, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

82 m²

3 rum

5 177 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

12 805 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Fredriksbergsvägen 30A, Ryd, Skövde kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Fredriksbergsvägen 30A

Radhus
Ryd, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

115+57 m²

5 rum

195 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Västra långgatan 139A, Centrum, Tibro kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Västra långgatan 139A

Lägenhet
Centrum, Tibro kommun
Fastighetsbyrån Tibro

71 m²

3 rum

5 344 kr/mån

Slutpris 250 000 kr-33 %

3 521 kr/m²

Fastighetsbyrån Tibro
Fastighetsbyrån Tibro
Tröskaregränd 3, Stöpen, Skövde kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Tröskaregränd 3

Radhus
Stöpen, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

148 m²

6 rum

267 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 595 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Assarby 17, På Landet, Tibro kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Assarby 17

Villa
På Landet, Tibro kommun
Fastighetsbyrån Tibro

161+24 m²

4 rum

2 173 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Tibro
Fastighetsbyrån Tibro
Vinkelvägen 5, Värsås, Skövde kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Vinkelvägen 5

Villa
Värsås, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

95+132 m²

4 rum

1 009 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Kvarnbäcksgatan 18 B, Trädgårdsstaden, Skövde kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Kvarnbäcksgatan 18 B

Lägenhet
Trädgårdsstaden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

57 m²

2 rum

4 266 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-10 %

21 930 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Åkleby Björkliden , Ulvåker, Skövde kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Åkleby Björkliden

Villa
Ulvåker, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

86+86 m²

4 rum

5 100 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Klagstorpsvägen 33D, Skultorp, Skövde kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Klagstorpsvägen 33D

Lägenhet
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

69 m²

2 rum

4 661 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr-8 %

25 362 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Fjället Djupedalen , Fjället, Skövde kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Fjället Djupedalen

Gård/Skog
Fjället, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

155+77 m²

7 rum

11,5 ha
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Helenius gata 48B, Norrmalm, Skövde kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Helenius gata 48B

Lägenhet
Norrmalm, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

54,5 m²

2 rum

4 076 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr±0 %

17 431 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Talgoxevägen 19, Skultorp, Skövde kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Talgoxevägen 19

Villa
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

101+96 m²

5 rum

1 180 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Mårumsvägen 7, Ulvåker, Skövde kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Mårumsvägen 7

Villa
Ulvåker, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

104+55 m²

5 rum

1 333 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Älgstigen 1 C, Vasastaden, Skövde kommun
  • Såld 29 maj. 2025

Älgstigen 1 C

Lägenhet
Vasastaden, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

85 m²

3 rum

5 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr+18 %

27 647 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde
Riksbyggevägen 2B, Skultorp, Skövde kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Riksbyggevägen 2B

Lägenhet
Skultorp, Skövde kommun
Fastighetsbyrån Skövde

67,5 m²

3 rum

5 217 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 680 000 kr-9 %

10 074 kr/m²

Fastighetsbyrån Skövde
Fastighetsbyrån Skövde

Visar alla 24