Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Björn Byrén

Björn Byrén

Om mig

Jag är en mäklare med lång tidigare erfarenhet från försäljning och som är noga att leverera tjänster med hög kvalitet. Min målsättning som mäklare är att genom kunskap, service och högt engagemang bygga långsiktiga relationer och göra dig trygg i din förmodligen största affär i livet.
Mäklarens försäljningar
Alhem Och Norrbacka, Skellefteå kommun

Hyttlidgatan 65B

Lägenhet
Alhem Och Norrbacka, Skellefteå kommun
Fastighetsbyrån Skellefteå
1 445 000 kr
52 m²
2 rum
vån 2/3
3 528 kr/mån
27 788 kr/m²
Fastighetsbyrån Skellefteå
Fastighetsbyrån Skellefteå
Moröhöjden, Skellefteå kommun

Myntgatan 11

Lägenhet
Moröhöjden, Skellefteå kommun
Fastighetsbyrån Skellefteå
895 000 kr
66 m²
2 rum
3 660 kr/mån
13 561 kr/m²
Fastighetsbyrån Skellefteå
Fastighetsbyrån Skellefteå
3 rum lägenhet på Villagatan 17 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Villagatan 17 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Villagatan 17 Sörböle, Skellefteå kommun - bild 3

Villagatan 17

Lägenhet
Sörböle, Skellefteå kommun
Fastighetsbyrån Skellefteå
2 695 000 kr
71,7 m²
3 rum
vån 3/5
4 870 kr/mån
37 587 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Skellefteå
Fastighetsbyrån Skellefteå

Visar 26 - 28 av 28