Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Sandviken

Fastighetsbyrån Sandviken

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gesällvägen 11, Hantverkarbacken, Sandvikens kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Gesällvägen 11

Lägenhet
Hantverkarbacken, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

52,5 m²

2 rum

4 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 580 000 kr-3 %

11 048 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Gruvbergsvägen 19, Österfärnebo, Sandvikens kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Gruvbergsvägen 19

Villa
Österfärnebo, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

218+20 m²

6 rum

5,2 ha

Slutpris 1 900 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Klubbäcken 15, Lingbo, Ockelbo kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Klubbäcken 15

Fritidshus
Lingbo, Ockelbo kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

55 m²

3 rum

2 703 m²
  • Uteplats

Slutpris 925 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Skogsbrovägen 20A, Kungsberget, Sandvikens kommun
  • Såld 30 nov. 2025

Skogsbrovägen 20A

Radhus
Kungsberget, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

112 m²

4 rum

551 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 420 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Gillegatan 1A, Hofors Centralt, Hofors kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Gillegatan 1A

Lägenhet
Hofors Centralt, Hofors kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

54 m²

2 rum

4 800 kr/mån

Slutpris 110 000 kr-15 %

2 037 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Hammarvägen 2, Marstrand, Ockelbo kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Hammarvägen 2

Villa
Marstrand, Ockelbo kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

99+99 m²

4 rum

957 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Gävlevägen 57E, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 24 nov. 2025

Gävlevägen 57E

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

37,8 m²

1 rum

2 074 kr/mån

Slutpris 380 000 kr-4 %

10 053 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Silverslingan 18, Södra Björksätra, Sandvikens kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Silverslingan 18

Villa
Södra Björksätra, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

99+114 m²

4 rum

944 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Torgbacken 6, Kungsgården, Sandvikens kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Torgbacken 6

Lägenhet
Kungsgården, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

61,5 m²

2,5 rum

4 978 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 475 000 kr-4 %

7 724 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Villavägen 11, Gäveränge, Ockelbo kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Villavägen 11

Villa
Gäveränge, Ockelbo kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

123+90 m²

6 rum

976 m²

Slutpris 850 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Hammargatan 15A, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Hammargatan 15A

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

89,5 m²

2 rum

6 408 kr/mån

Slutpris 560 000 kr-3 %

6 257 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Sveavägen 14A, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Sveavägen 14A

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

59 m²

2 rum

3 127 kr/mån

Slutpris 750 000 kr±0 %

12 712 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Skiftesgatan 5A, Rönningen, Hofors kommun
  • Såld 19 nov. 2025

Skiftesgatan 5A

Lägenhet
Rönningen, Hofors kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

43 m²

2 rum

3 065 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 100 000 kr-17 %

2 326 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Hovrättsvägen 4, Fagersta, Hofors kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Hovrättsvägen 4

Villa
Fagersta, Hofors kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

135 m²

7 rum

1 388 m²

Slutpris 950 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Torggatan 47A, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Torggatan 47A

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

57,5 m²

2 rum

4 000 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 525 000 kr-5 %

9 130 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Ekostigen 10, Vallhov, Sandvikens kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Ekostigen 10

Villa
Vallhov, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

139+89 m²

5 rum

900 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Verandan A08 - Karins väg 10, Kungsberget, Sandvikens kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Verandan A08 - Karins väg 10

Lägenhet
Kungsberget, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

77 m²

4 rum

5 777 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-3 %

19 481 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Agavägen 16B, Seestaden, Sandvikens kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Agavägen 16B

Lägenhet
Seestaden, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

90,5 m²

4 rum

5 172 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-7 %

7 735 kr/m²

Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Bergavägen 70, Årsunda, Sandvikens kommun
  • Såld 11 nov. 2025

Bergavägen 70

Villa
Årsunda, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

120+80 m²

6 rum

2 250 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 650 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Hesselgrens väg 5C, Storvik, Sandvikens kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Hesselgrens väg 5C

Radhus
Storvik, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

109 m²

5 rum

186 m²

Slutpris 1 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Bronsgatan 8C, Södra Björksätra, Sandvikens kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Bronsgatan 8C

Radhus
Södra Björksätra, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

125 m²

5 rum

199 m²

Slutpris 1 200 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Torsåkersvägen 32, Hofors Centralt, Hofors kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Torsåkersvägen 32

Villa
Hofors Centralt, Hofors kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

94+58 m²

3 rum

1 200 m²

Slutpris 500 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Seljansögatan 11E, Seljansö Kulle, Sandvikens kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Seljansögatan 11E

Radhus
Seljansö Kulle, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken

97+30 m²

4 rum

368 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Sandviken
Fastighetsbyrån Sandviken
Hedkarbyvägen 48, Årsunda, Sandvikens kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Hedkarbyvägen 48

Villa
Årsunda, Sandvikens kommun
Fastighetsbyrån Sandviken