Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Johannes Deniz

Johannes Deniz

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fårhagestigen 3, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 9 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Fårhagestigen 3

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

87 m²

3 rum

6 914 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-9 %

35 632 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Jägarstigen 41, Salem, Salems kommun
  • Såld 8 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Jägarstigen 41

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

105 m²

4 rum

6 559 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 280 000 kr-5 %

21 714 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Örnstigen 34

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

80 m²

4 rum

208 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Bondestigen 15, Salem, Salems kommun
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Bondestigen 15

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

105 m²

4 rum

6 337 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

25 238 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Säbytorgsvägen 8A

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

78,5 m²

4 rum

6 100 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-15 %

21 656 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Fjärilstigen 162, Salem, Salems kommun
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Fjärilstigen 162

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

125+27 m²

5 rum

256 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Salarpsbacken 1, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 13 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Salarpsbacken 1

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

35 m²

1 rum

3 234 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 725 000 kr-4 %

49 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Fjärilstigen 127, Salem, Salems kommun
  • Såld 7 apr. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Fjärilstigen 127

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

154+10 m²

5 rum

235 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026
profilfoto på mäklare
JohannesDeniz

Bondestigen 30

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

93 m²

3 rum

5 861 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 140 000 kr-7 %

23 011 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem

Visar alla 9