Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Ronneby

Fastighetsbyrån Ronneby

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Prästlyckevägen 5, Gamla Hulta, Ronneby kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Prästlyckevägen 5

Villa
Gamla Hulta, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

184+93 m²

7 rum

744 m²

Slutpris 1 600 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Älgbacken 9E

Lägenhet
Älgbacken, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

73,5 m²

3 rum

4 698 kr/mån

Slutpris 530 000 kr-16 %

7 211 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Mölleviksvägen 13, Garnanäs, Ronneby kommun
  • Såld 18 okt. 2025

Mölleviksvägen 13

Villa
Garnanäs, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

95 m²

4 rum

1 411 m²

Slutpris 2 700 000 kr
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Hasselvägen 5

Villa
KALLINGE, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

98 m²

5 rum

1 106 m²

Slutpris 1 150 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Övre Brunnsvägen 61

Villa
Blekan, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

123+72 m²

5 rum

669 m²

Slutpris 760 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Bredagårdsvägen 6, Johannishus, Ronneby kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Bredagårdsvägen 6

Villa
Johannishus, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

83+22 m²

5 rum

1 277 m²

Slutpris 1 400 000 kr+41 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Brantaforsvägen 25, Kallinge, Ronneby kommun
  • Såld 6 okt. 2025

Brantaforsvägen 25

Villa
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

163 m²

6 rum

1 012 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 okt. 2025

Norra Åsavägen 51

Villa
Tromtesunda, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

109+62 m²

5 rum

2 934 m²

Slutpris 1 400 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Eringsbodavägen 138, Möljeryd, Ronneby kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Eringsbodavägen 138

Villa
Möljeryd, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

58 m²

3 rum

4 510 m²

Slutpris 860 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Gulsparvsvägen 7, Gärestad, Ronneby kommun
  • Såld 14 sep. 2025

Gulsparvsvägen 7

Villa
Gärestad, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

90 m²

3 rum

1 185 m²

Slutpris 1 300 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Lavendelvägen 43

Radhus
Nya Hulta, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

106 m²

5 rum

167 m²

Slutpris 1 300 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Ronnebyvägen 7D

Lägenhet
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

61,5 m²

2 rum

4 534 kr/mån

Slutpris 510 000 kr-5 %

8 293 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Häggatorpsvägen 20, Kallinge, Ronneby kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Häggatorpsvägen 20

Villa
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

110+10 m²

4 rum

1 530 m²

Slutpris 1 200 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Hangarvägen 24, Kallinge, Ronneby kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Hangarvägen 24

Villa
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

115+115 m²

5 rum

949 m²

Slutpris 1 270 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Slättagårdsvägen 4

Lägenhet
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

59 m²

2 rum

3 973 kr/mån

Slutpris 450 000 kr±0 %

7 627 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Lindblomsvägen 6a, Espedalen, Ronneby kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Lindblomsvägen 6a

Lägenhet
Espedalen, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

98 m²

4 rum

6 795 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-4 %

6 633 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Norra Nabbenvägen 4

Fritidshus
Aspan, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

63 m²

3 rum

  • Uteplats

Slutpris 550 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Gamla riksvägen 71, Bräkne-hoby, Ronneby kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Gamla riksvägen 71

Villa
Bräkne-hoby, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

250+125 m²

7 rum

2 538 m²

Slutpris 1 850 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Krooks väg 15, Rydénskan, Ronneby kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Krooks väg 15

Villa
Rydénskan, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

105+54 m²

6 rum

615 m²

Slutpris 1 700 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jul. 2025

Stora Silpingevägen 13

Fritidshus
Silpinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

35 m²

2 rum

700 m²

Slutpris 300 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Brunkullavägen 4

Villa
Nya Hulta, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

144+40 m²

4 rum

1 158 m²

Slutpris 3 600 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Kavlaskärsvägen 17

Villa
Listerby, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

99+99 m²

5 rum

911 m²

Slutpris 1 975 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby