- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Rättvik
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Dalagatan 13A
Centrum, Rättviks kommun
62 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 1 450 000 kr+12 %
23 387 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Sluttningsvägen 6B
Lerdal, Rättviks kommun
112,9 m²
4 rum
Slutpris 1 900 000 kr-12 %
16 829 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Skolgatan 12D
Centrum, Rättviks kommun
70 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 1 450 000 kr±0 %
20 714 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Stiernhööksgatan 3B
Centrum, Rättviks kommun
28,5 m²
1 rum
Slutpris 580 000 kr-3 %
20 351 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Riksvägen 35A
Centrum, Rättviks kommun
77,5 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 250 000 kr-16 %
16 129 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Gudfastvägen 6
Vikarbyn, Rättviks kommun
97 m²
4 rum
Slutpris 1 487 500 kr-2 %
Fastighetsbyrån Rättvik

Jarlvägen 7B
Hedslund, Rättviks kommun
62,5 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 900 000 kr-10 %
14 400 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Riksvägen 33B
Centrum, Rättviks kommun
56 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 900 000 kr-3 %
16 071 kr/m²
Fastighetsbyrån Rättvik

Gärdevägen 10
Vikarbyn, Rättviks kommun
72+75 m²
3 rum
Slutpris 1 600 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Rättvik
Visar alla 9