Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Partille

Fastighetsbyrån Partille

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Gamla Kronvägen 49

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

54 m²

2 rum

4 309 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 025 000 kr-3 %

37 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Furumossen 143

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

123,3 m²

5 rum

10 148 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

18 613 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Hyggesvägen 2

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

78 m²

3 rum

5 778 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 225 000 kr-6 %

28 526 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Gökegårdsvägen 61 B

Lägenhet
Öjersjö, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

82 m²

3 rum

6 644 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 195 000 kr±0 %

51 159 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Portstråket 20

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

38 m²

1,5 rum

3 193 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr±0 %

39 474 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Timmerslätt 69B

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

122,8 m²

5 rum

8 461 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

25 244 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 aug. 2025

Tage Madsens väg 9

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

51 m²

2 rum

3 019 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 190 000 kr±0 %

42 941 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Burskapsgatan 23

Villa
Utby, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Partille

60+60 m²

4 rum

403,3 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 300 000 kr+19 %
Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Östra Annebergsvägen 11

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

71,1 m²

2 rum

4 132 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 475 000 kr+48 %

20 745 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 aug. 2025

Killingstigen 5

Villa
Furuskog, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

143+65 m²

5 rum

996 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 800 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Nävervägen 4

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

93 m²

4 rum

6 761 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+6 %

33 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Timmerslätt 79B

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

122,8 m²

4 rum

8 461 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr-4 %

24 837 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Timmerslätt 77 C, Furulund, Partille kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Timmerslätt 77 C

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

102 m²

4 rum

5 270 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr±0 %

25 490 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Tage Madsens Väg 7 D, Centrala Partille, Partille kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Tage Madsens Väg 7 D

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

36 m²

1,5 rum

2 186 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 590 000 kr±0 %

44 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Gelbgjutaregatan 28

Villa
Utby, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Partille

121+130 m²

6 rum

494,7 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 165 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Första Villavägen 9

Villa
Puketorp, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

87+69 m²

5 rum

1 063 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 600 000 kr+14 %
Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Björndammsterrassen 63

Lägenhet
Björndammsterrassen, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

133 m²

5 rum

6 329 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 080 000 kr-4 %

23 158 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Smedjegårdsvägen 7C, Lexby, Partille kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Smedjegårdsvägen 7C

Villa
Lexby, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

108+51 m²

5 rum

110 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Västra Annebergsvägen 3S

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

83,6 m²

3,5 rum

4 669 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 300 000 kr+7 %

27 512 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Ljungkullen 9

Lägenhet
Sävedalen, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

83 m²

3 rum

5 962 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 850 000 kr±0 %

34 337 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Gamla Kronvägen 45

Lägenhet
Centrala Partille, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

47 m²

2 rum

3 338 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 855 000 kr-4 %

39 468 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Långåkern 23, Sävedalen, Partille kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Långåkern 23

Lägenhet
Sävedalen, Partille kommun
Fastighetsbyrån Partille

67,7 m²

3 rum

4 120 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 190 000 kr±0 %

32 349 kr/m²

Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Mickelsmässogatan 3

Villa
Utby, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Partille

117+117 m²

7 rum

575,1 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 300 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Partille
Fastighetsbyrån Partille

Visar 51 - 73 av 73