Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Elin Ahlund

Elin Ahlund

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stationsgatan 1G, Gimo, Östhammars kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Stationsgatan 1G

Lägenhet
Gimo, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

72 m²

3 rum

4 845 kr/mån

Slutpris 1 170 000 kr+6 %

16 250 kr/m²

Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Notvallen 5, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Notvallen 5

Fritidshus
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

70+7 m²

5 rum

2 236 m²

Slutpris 1 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Björnäs 454, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Björnäs 454

Gård/Skog
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

200+20 m²

8 rum

2 ha

Slutpris 4 500 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Björkvägen 10A, Gimo, Östhammars kommun
  • Såld 6 jun. 2025

Björkvägen 10A

Lägenhet
Gimo, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

61 m²

2 rum

4 667 kr/mån

Slutpris 760 000 kr-4 %

12 459 kr/m²

Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Södra Tullportsgatan 20, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Södra Tullportsgatan 20

Fritidshus
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

41+64 m²

4 rum

476 m²

Slutpris 4 050 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Söderö-Kulla 101, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 24 maj. 2025

Söderö-Kulla 101

Gård/Skog
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

90+5 m²

4 rum

14,8 ha

Slutpris 3 400 000 kr-15 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Värlingsö 115, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Värlingsö 115

Fritidshus
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

98 m²

5 rum

2 986 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Vallonvägen 6B, Österbybruk, Östhammars kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Vallonvägen 6B

Lägenhet
Österbybruk, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

67 m²

3 rum

4 882 kr/mån

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

18 657 kr/m²

Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Villagatan 44, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Villagatan 44

Villa
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

112+112 m²

4 rum

857,5 m²

Slutpris 2 310 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Edsgatan 3B, 0,5tr, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Edsgatan 3B, 0,5tr

Lägenhet
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

54,6 m²

2 rum

3 360 kr/mån

Slutpris 995 000 kr±0 %

18 223 kr/m²

Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Terrilörsgatan 2, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 19 maj. 2025

Terrilörsgatan 2

Lägenhet
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

55 m²

2 rum

4 062 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

30 818 kr/m²

Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Snesslingekulla 112, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Snesslingekulla 112

Fritidshus
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

128+6 m²

6 rum

4 855 m²

Slutpris 2 000 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar
Nordanviksgatan 8, Östhammar, Östhammars kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Nordanviksgatan 8

Lägenhet
Östhammar, Östhammars kommun
Fastighetsbyrån Östhammar

62 m²

2 rum

3 713 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 675 000 kr-32 %

10 887 kr/m²

Fastighetsbyrån Östhammar
Fastighetsbyrån Östhammar

Visar 51 - 63 av 63