Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Oskarshamn

Fastighetsbyrån Oskarshamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Borgmästaregatan 6A

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

59,5 m²

2 rum

3 799 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr+12 %

16 807 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Kapellvägen 5

Lägenhet
Södertorn, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

59,8 m²

2 rum

3 345 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 875 000 kr-2 %

14 632 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Lidkroken 18, Rödsle, Oskarshamns kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Lidkroken 18

Villa
Rödsle, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

92 m²

3 rum

898 m²

Slutpris 1 595 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Hjortstigen 35

Radhus
Norrtorn, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

121+14 m²

4 rum

176 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr-25 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Rotviksvägen 24

Fritidshus
Rotvik/Ekebo, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

62+15 m²

4 rum

1 370 m²

Slutpris 4 100 000 kr+17 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Björkgatan 6

Villa
Kristdala, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

120+60 m²

5 rum

1 117 m²

Slutpris 850 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Stora vägen 35

Villa
Bockara, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

150+10 m²

5 rum

10 055 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 325 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Hantverksgatan 19 C

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

73 m²

3 rum

3 618 kr/mån

Slutpris 925 000 kr-12 %

12 671 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Ekorrvägen 7E

Lägenhet
Havslätt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

66,8 m²

3 rum

5 440 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 830 000 kr-1 %

27 395 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Sörvik Elsemar 17

Fritidshus
Sörvik, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

106 m²

4 rum

900 m²

Slutpris 3 333 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Hantverksgatan 27A

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

59,2 m²

2 rum

3 265 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr-9 %

8 446 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Mastvägen 2

Fritidshus
Uthammar, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

75+21 m²

4 rum

678 m²

Slutpris 2 025 000 kr+7 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Norra vägen 98

Villa
Norrby, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

110+52 m²

4 rum

1 391 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 maj. 2025

Finnrevsgatan 16

Radhus
Kristineberg, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

140+34 m²

5 rum

447 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 575 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 maj. 2025

Kråkemåla 7

Fritidshus
Kråkemåla, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

90+20 m²

4 rum

4 467 m²

Slutpris 750 000 kr+90 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Kyrkogårdsgatan 12 C

Lägenhet
Centralt, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

59,5 m²

2 rum

3 757 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-2 %

11 765 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Stenåldersvägen 9

Villa
Kolberga, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

128+53 m²

5 rum

1 482 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr+6 %
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Kyrkogårdsgatan 14A

Lägenhet
Orrängen, Oskarshamns kommun
Fastighetsbyrån Oskarshamn

52 m²

2 rum

4 015 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 660 000 kr+11 %

12 692 kr/m²

Fastighetsbyrån Oskarshamn
Fastighetsbyrån Oskarshamn

Visar 26 - 43 av 43