Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Örebro

Fastighetsbyrån Örebro

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Örnsro, Örebro kommun
Kommande

Idrottsvägen 10 B

Lägenhet
Örnsro, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro
Pris på förfrågan
56 m²
2 rum
vån 2/4
5 256 kr/mån
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
3 rum radhus på Lertagsgatan 50A Väster, Örebro kommun - bild 1
3 rum radhus på Lertagsgatan 50A Väster, Örebro kommun - bild 2
3 rum radhus på Lertagsgatan 50A Väster, Örebro kommun - bild 3
3 rum radhus på Lertagsgatan 50A Väster, Örebro kommun - bild 4
3 rum radhus på Lertagsgatan 50A Väster, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Lertagsgatan 50A

Radhus
Väster, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro
1 995 000 kr
80 m²
3 rum
6 165 kr/mån
24 938 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla och välplanerade bostadsrätt med två plan samt uteplats och balkong på centrala Väster! Här möts modern design och funktionalitet i en bostad som erbjuder både komfort och ett bra läge precis intill Trängens idrottsplats och nära till både Coop och Lidl. Denna bostad i två plan har en ljus och rymlig planlösning, med en generös uteplats som blir en naturlig…

Premium
Balkong
Uteplats
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
1 rum lägenhet på Karlslundsgatan 11B Örebro, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Karlslundsgatan 11B Örebro, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Karlslundsgatan 11B Örebro, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Karlslundsgatan 11B Örebro, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Karlslundsgatan 11B Örebro, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Karlslundsgatan 11B

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro
1 475 000 kr
35,5 m²
1 rum
vån 3/3
3 135 kr/mån
41 549 kr/m²

Nu har vi nöjet att saluföra denna trevliga vindslägenhet i BRF Kungsljuset. Denna centrala ettan är perfekt för dig som vill ha ett charmigt boende med snedtak, takfönster och trevliga materialval - bra beläget med nära till centrum, tågstation mm Vattenburen golvvärme, helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare samt ett trevligt kök med allt man behöver. Föreningen har även en…

Premium
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
3 rum lägenhet på Britagatan 6B Ormesta, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Britagatan 6B Ormesta, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Britagatan 6B Ormesta, Örebro kommun - bild 3
Kommande

Britagatan 6B

Lägenhet
Ormesta, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro
1 995 000 kr
66 m²
3 rum
vån 1/2
5 940 kr/mån
30 227 kr/m²
Plus
Uteplats
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
2 rum lägenhet på Björkmansgatan 10 Almby, Örebro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Björkmansgatan 10 Almby, Örebro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Björkmansgatan 10 Almby, Örebro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Björkmansgatan 10 Almby, Örebro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Björkmansgatan 10 Almby, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Björkmansgatan 10

Lägenhet
Almby, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro
1 595 000 kr
51 m²
2 rum
vån 1/5
4 127 kr/mån
31 275 kr/m²

Välkommen till denna charmiga tvårummare i Almby. Med en uteplats i västerläge kan du njuta av soliga kvällar och vackra solnedgångar varje dag. Här bor du i ett lugnt område nära både naturen och stadens pulserande liv. Bostaden är modernt utformad och erbjuder låga boendekostnader, vilket gör det till det perfekta valet för dig som vill ha både bekvämlighet och ekonomiskt fördelaktigt boende.…

Premium
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
3 rum lägenhet på Irisgatan 68 Mellringe, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Irisgatan 68 Mellringe, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Irisgatan 68 Mellringe, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Irisgatan 68 Mellringe, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Irisgatan 68 Mellringe, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Irisgatan 68

Lägenhet
Mellringe, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro
1 295 000 kr
80 m²
3 rum
vån 1/3
5 217 kr/mån
16 188 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma trea belägen på bottenplan i Mellringe. Här erbjuds en ljus och trevlig bostad på bottenplan med gott om ljusinsläpp från flera väderstreck. Perfekt för den som önskar ett bekvämt boende med stora och rymliga ytor. Med närhet till grönområden och bra kommunikationer är detta ett perfekt läge för den som uppskattar närhet till naturen men samtidigt vill ha stadens…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Visar alla 6