Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Emanuel Mirza

Emanuel Mirza

Om mig

Född och uppvuxen i Örebro, vilket gett mig en god lokalkännedom som gör att jag kan guida dig till de områden som passar just dina behov bäst. Som fastighetsmäklare är jag dedikerad till att ge det där lilla extra – jag är alltid väl förberedd, driven och målmedveten. Jag strävar efter att skapa en trygg och säker bostadsaffär för både köpare och säljare, från första kontakt till avslutad affär. Tveka inte att höra av dig – tillsammans skapar vi din bästa bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Vattenhindersgatan 7a

Radhus
Lanna, Lekebergs kommun
Fastighetsbyrån Örebro

144 m²

6 rum

7 495 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr-4 %

16 319 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Sigillgatan 148

Radhus
Björkhaga, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

107 m²

4 rum

5 061 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

24 766 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 feb. 2026

Timmerbacken 4

Villa
Runnaby, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

170 m²

6 rum

1 736 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 425 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Karlslundsgatan 22B

Lägenhet
Centralt, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

78,5 m²

3 rum

4 583 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

31 210 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2026

Lektorpsvägen 49

Lägenhet
Adolfsberg, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

106,5 m²

4 rum

6 450 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

26 244 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Balsamingatan 6

Villa
Mellringe, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

127+115 m²

9 rum

792 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Björkvalla backe 816

Villa
Kårsta, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

164+32 m²

5 rum

1 246 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 750 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Säbygatan 17, Vintrosa, Örebro kommun
  • Såld 31 dec. 2025

Säbygatan 17

Villa
Vintrosa, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

113+112 m²

4 rum

773 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jul. 2025

Trollhöjden 3

Fritidshus
Hjulåsen/garphyttan, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

48+8 m²

2 rum

2 178 m²
  • Uteplats

Slutpris 450 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Frövi 6

Villa
Fjugesta, Lekebergs kommun
Fastighetsbyrån Örebro

35+7 m²

2 rum

5 992 m²
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Dolomitvägen 58

Lägenhet
Lundby, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

68 m²

2,5 rum

3 426 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-5 %

13 971 kr/m²

Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Måbärsvägen 15

Villa
Bettorp/lillån, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

176+22 m²

8 rum

523 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 900 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Skogsmullevägen 7

Villa
Ölmbrotorp, Örebro kommun
Fastighetsbyrån Örebro

155+47 m²

5 rum

938 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 195 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Örebro
Fastighetsbyrån Örebro

Visar alla 13