- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Öland
- Tobias Berge
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Tobias är en mäklare med mångårig erfarenhet av försäljning. Sedan 2022 arbetar han på Fastighetsbyrån Öland. Tobias förmedlar både fritidshus, villor och bostadsrätter. Han drivs av att hjälpa köpare och säljare till en bra och smidig bostadsaffär. Det är viktigt för honom att parterna känner sig nöjda efter avslutad affär. Eftersom Tobias är född och uppvuxen på Öland har han gedigen lokalkännedom och ett stort kontaktnät på orten.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Nydalagatan 3
Borgholm, Borgholms kommun
86+86 m²
6 rum
Slutpris 1 800 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Öland
Maps Data: Google © 2026
Spårvägen 7
Borgholm, Borgholms kommun
110 m²
8 rum
Slutpris 1 700 000 kr
Fastighetsbyrån Öland

Norra Emmetorpsgatan 4
Djupvik - Lofta, Borgholms kommun
118 m²
4 rum
Slutpris 3 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Skördevägen 16N
Borgholm, Borgholms kommun
121 m²
5 rum
Slutpris 1 795 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Öland

Kattugglevägen 33
Källa-Torp , Borgholms kommun
68 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 610 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Öland

Sättra 33
Sättra, Borgholms kommun
150+150 m²
7 rum
Slutpris 2 100 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Öland

Havrevägen 4
Borgholm, Borgholms kommun
141+113 m²
8 rum
Slutpris 3 000 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Öland

Skinnhorvagatan 11
Kolstad, Borgholms kommun
2 049 m²
Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Sandbergs väg 2
Byxelkrok, Borgholms kommun
139 m²
6 rum
Slutpris 3 550 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Öland

Vårlöksvägen 8
Rälla, Borgholms kommun
125 m²
6 rum
Slutpris 2 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Kattugglevägen 31
Källa-Torp , Borgholms kommun
79 m²
5 rum
Slutpris 1 550 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Husvallavägen 90
Husvalla, Borgholms kommun
87 m²
4 rum
Slutpris 2 400 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Rällavägen 109
Rälla, Borgholms kommun
95 m²
5 rum
Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Sandgatan 32 B
Borgholm, Borgholms kommun
72 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 1 550 000 kr+20 %
21 528 kr/m²
Fastighetsbyrån Öland

Arbelunda smedjegata 11
Kårehamn, Borgholms kommun
55 m²
3 rum
Slutpris 1 450 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Öland

Bergstigen 7
Köpingsvik, Borgholms kommun
1 025 m²
Slutpris 2 145 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Öland

Torsgatan 80
Borgholm, Borgholms kommun
66,5 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 1 110 000 kr-7 %
16 692 kr/m²
Fastighetsbyrån Öland

Rovlandsgatan 12
Köpingsvik, Borgholms kommun
50+10 m²
4 rum
Slutpris 650 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Öland

Sjöbod nr 12 Kårehamn
Kårehamn, Borgholms kommun
25 m²
2 rum
Slutpris 430 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Öland

Spjutgatan 3
Borgholm, Borgholms kommun
152 m²
6 rum
Slutpris 5 750 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Öland

Långörevägen 39
Bredsättra, Borgholms kommun
90 m²
4 rum
Slutpris 3 750 000 kr+39 %
Fastighetsbyrån Öland

Signes väg 8
Djupvik - Lofta, Borgholms kommun
90 m²
3 rum
Slutpris 4 100 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Öland

Vässbygatan 36
Föra Socken, Borgholms kommun
70+30 m²
5 rum
Slutpris 2 870 000 kr+11 %
Fastighetsbyrån Öland

Hagtornsstigen 6
Djurstadtorp, Borgholms kommun
24+8 m²
2 rum
Slutpris 610 000 kr+28 %
Fastighetsbyrån Öland

Sandgatan 76
Borgholm, Borgholms kommun
88+88 m²
7 rum
Slutpris 1 850 000 kr+3 %
Fastighetsbyrån Öland
Visar 1 - 25 av 31