Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Nynäshamn

Fastighetsbyrån Nynäshamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Frölunda 95, Sorunda, Nynäshamns kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Frölunda 95

Fritidshus
Sorunda, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

78 m²

3 rum

2 330 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Segersängsvägen 3, Sorunda, Nynäshamns kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Segersängsvägen 3

Villa
Sorunda, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

188+10 m²

7 rum

1 353 m²

Slutpris 3 900 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Centralgatan 24C, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Centralgatan 24C

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

58 m²

3 rum

4 822 kr/mån

Slutpris 1 560 000 kr-2 %

26 897 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Skarpavägen 8, Muskö, Haninge kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Skarpavägen 8

Villa
Muskö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

93+102 m²

7 rum

980 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Telivägen 5, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Telivägen 5

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

39 m²

2 rum

3 467 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

40 897 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Sigyns Väg 14 A, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Sigyns Väg 14 A

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

99,5 m²

4 rum

7 668 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

21 106 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Höjdgatan 1B

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

52 m²

2 rum

3 629 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

35 577 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Masugnsvägen 29, Muskö, Haninge kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Masugnsvägen 29

Fritidshus
Muskö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

85 m²

5 rum

1 914 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Kurfurstens backe 1, Trehörningen, Nynäshamns kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Kurfurstens backe 1

Villa
Trehörningen, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

195+60 m²

6 rum

3 056 m²
  • Uteplats

Slutpris 12 000 000 kr+10 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Masugnsvägen 3, Muskö, Haninge kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Masugnsvägen 3

Fritidshus
Muskö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

62 m²

4 rum

1 992 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Plogfåran 1E , Segersäng By, Nynäshamns kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Plogfåran 1E

Radhus
Segersäng By, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

84 m²

4 rum

5 595 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %

39 881 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Centralgatan 46C, Centralt, Nynäshamns kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Centralgatan 46C

Lägenhet
Centralt, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

76 m²

3 rum

6 950 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

18 355 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Lejdarvägen 13, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Lejdarvägen 13

Radhus
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

99+22 m²

4 rum

236 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 maj. 2025

Lövlundsvägen 25C

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

37 m²

1 rum

4 480 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr-27 %

14 865 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Bogvägen 25, Södra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Bogvägen 25

Lägenhet
Södra Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

69 m²

2 rum

5 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-15 %

16 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Snappuddsvägen 16, Muskö, Haninge kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Snappuddsvägen 16

Fritidshus
Muskö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

48+17 m²

3 rum

2 490 m²

Slutpris 3 400 000 kr+22 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Åvägen 17, Lidatorp, Nynäshamns kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Åvägen 17

Villa
Lidatorp, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

124+22 m²

5 rum

766 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 925 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Höjdgatan 1

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

61 m²

2 rum

4 270 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

45 082 kr/m²

Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Violstigen 10, Ösmo, Nynäshamns kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Violstigen 10

Villa
Ösmo, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

76 m²

2 035 m²

Slutpris 2 250 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn

Visar 76 - 94 av 94